یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ | Sunday 21 July 2024

اختصاص ۸۰ میلیارد تومان از بودجه های کویری به جاده نوق بود که باید از طریق وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شود و بودجه آن تأمین و این طرح تکمیل گردد که نسبت به آن تأکید شد.

به گزارش انارما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خدمت، حجت‌الاسلام دکتر حسین جلالی روز دوشنبه به منظور پیگیری برخی مسائل حوزه انتخابیه با دکتر منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور در محل نهاد ریاست جمهوری دیدار کرد.

در این جلسه بر اجراشدن مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان کرمان که بخشی از آن مربوط به رفسنجان است، تأکید شد که مهم ترین آن مصوبه اتصال خط میان بر ریلی راه آهن کرمان به احمدآباد بود که جزو مصوبات سفر بوده و نامه ها و توجیه اقتصادی آن داده شده است،

مصوبه دیگر، اختصاص ۸۰ میلیارد تومان از بودجه های کویری به جاده نوق بود که باید از طریق وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شود و بودجه آن تأمین و این طرح تکمیل گردد که نسبت به آن تأکید شد.

ارائه گزارشی از وضعیت استان در خصوص مشکلاتی که هست خصوصا در حوزه نهضت ملی مسکن که در حال حاضر سایت ها بسته و هیچ ثبت نامی برای نهضت ملی مسکن صورت نمی گیرد

در این دیدار همچنین مباحثی در خصوص مجتمع مس رفسنجان مطرح و مقرر شد با توجه به اینکه رفسنجان از نظر ذخایر مس رتبه اول کشور را داراست و بزرگترین معدن مس روباز خاورمیانه را در دل خود جای داده است، ضروری است نسبت به استیفای حقوق مردم منطقه اقدام گردد.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از تعزیه خوانی عصر عاشورا در بشرحافی انار

مراسم تعزیه عاشورا، عصر سه شنبه (۲۶ تیر ۱۴۰۳) در انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی