پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ | Thursday 20 June 2024

ایستگاه بازرسی مهریز برای جلوگیری از معطلی مردم به محدوده شهرستان انارمنتقل می‌شود

به گزارش پایگاه خبری انارما به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کشور با اشاره به اینکه ابتدا جدیت لازم برای اجرا ایستگاه شهید مدنی وجود داشت گفت: به منظور جلوگیری از موازی کاری مقرر شد تنها یک ایستگاه مجهزتر در محدوده انار نزدیکی مسجد حضرت ابوالفضل اجرا شود تا انجام بازرسی زودتر و آسان‌تر برای مردم اجرا شود.

پورخاقان در خصوص سرانجام ایستگاه بازرسی شهید مدنی مهریز عنوان کرد: قرار بود این ایستگاه در هفته دولت فاز اول آن افتتاح شود، منتهی در راستای برخی مصوبات انجام شده برای استان کرمان مقرر شد اجرای ایستگاه در منطقه انار صورت گیرد.

وی گفت: با توجه به اینکه جای قبلی که برای ایستگاه جانمایی شده بود در نزدیکی مسجد حضرت ابوالفضل بود تردد نیرو‌ها مشکل بود، همچنین قبلا نیز تصویب شده بود که ایستگاه ایست و بازرسی در محدوده انار ایجاد شود.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کشور خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از موازی کاری و جلوگیری از اجرای دو ایست بازرسی نزدیک به هم در دو منطقه که سبب مشکلات برای رانندگان می‌شد مقرر شد یک ایستگاه کاملا مجهز در منطقه انار ایجاد شود.

پورخاقان تأکید کرد: اجرای ایستگاه در محدوده انار مصوب شده است و منتظر هستیم که با تأمین اعتبار بودجه لازم، ساخت ایستگاه ایست و بازرسی انجام شود.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی