جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ | Friday 19 July 2024

صبح امروز ۲۳ خرداد ماه اعضای شورای مصلحین قرآنی شهرستان انار در محل دادگستری شهرستان انار با حجه الاسلام خواجه بهرامی رئیس دادگستری شهرستان انار دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش انارما؛ صبح امروز ۲۳ خرداد ماه اعضای شورای مصلحین قرآنی شهرستان انار در محل دادگستری شهرستان انار با حجه الاسلام خواجه بهرامی رئیس دادگستری شهرستان انار دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتدا گزارشی از روند عملکرد تیم های مصلحین در طی فعالیت های انجام شده ارائه شد .

در ادامه در خصوص راه اندازی دفتر اورژانس قضایی که مورد تاکید نماینده قوه قضاییه در شهرستان بوده در محل دادگستری راهکارهایی ارایه شد که به زودی این دفتر با همکاری پیشگیری از وقوع جرم و اعضای مصلحین و حکمین قرآنی راه اندازی می شود و بر فعالیت هر چه بیشتر و بهتر اورژانس قضایی در هر منطقه و محل با توجه به شناخت طرفین دعوی توسط اعضای مصلحین وحکمین قرآنی آن منطقه با همکاری نیروی انتظامی در همان محل انجام پذیرد و تعامل کلانتری ها با اورژانس قضایی نیز مورد تاکید قرار گرفت.

در ادامه جلسه دادستان و رئیس دادگستری انار فعالیت شورای مصلحین را در گام اول جلب رضایت خداوند وخدمت به خلق و عدم جانبداری از طرفین دعوی دانستند و در پایان از زحمات حکمین و مصلحین تقدیر وتشکر گردید .

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از تعزیه خوانی عصر عاشورا در بشرحافی انار

مراسم تعزیه عاشورا، عصر سه شنبه (۲۶ تیر ۱۴۰۳) در انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی