جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ | Friday 19 July 2024

حسن قاآنی گفت: مشترکین باید از قوانین مطلع باشند تا از بروز جرائم و تخلفات احتمالی در بخش آب جلوگیری شود .

به گزارش پایگاه خبری “انارما”، حسن قاآنی سرپرست امور آبفا شهرستان انار ضمن گرامیداشت هفته صرفه جویی در مصرف آب ، گفت: مشترکین باید از قوانین مطلع باشند تا از بروز جرائم و تخلفات احتمالی در بخش آب جلوگیری شود .
وی از شهروندان فهیم شهرستان انار خواست : با رعایت صرفه جویی در مصرف آب ، در صورت مشاهده هرگونه تخلف در مصرف آب ، مراتب را به سامانه ۱۲۲ شرکت آبفا استان و شماره ۳۴۲۰۳۰۱۳ امور مشترکین شهرستان ، اطلاع رسانی فرمایند .

قاآنی به چند مورد از قوانین و نحوه استفاده مشترک از انشعاب آب و فاضلاب به شرح ذیل پرداخت .
۱- انجام لوله کشی های داخلی آب و مسئولیت اجرای صحیح آن به عهده مشترک بوده و شرکت فقط موظف به تأمین فشار متعارف شبکه آب می باشد و در مورد ساختمان های چند طبقه ، مشترک می بایستی با نظر کمیته فنی شرکت با تعبیه مخزن ذخیره ، آب به صورت آزاد وارد آن شود و به وسیله پمپاژ از این منبع ، فشار در طبقات ساختمان را تأمین نماید .
۲- در مواردیکه در شبکه افت فشار و یا کمبود آب وجود دارد مشترک اجازه نصب پمپ برروی شبکه آب شهری به طور مستقیم را نخواهد داشت در صورت تخلف ، شرکت نسبت به قطع انشعاب آب تا برچیدن پمپ اقدام خواهد نمود .
۳- شرکت تعهدی در قبال تامین آب فضای سبز و مصارف استخر و مشابه آن را نداشته و مشترک حق ندارد از آب اشتراک خانگی و غیر خانگی درج شده در قرارداد برای تأمین آب فضای سبز و غیره ملک خود استفاده نماید و در صورت. فراهم بودن امکانات فنی کافی برای شرکت ، باید جهت تامین آب موارد فوق الذکر ، انشعاب جداگانه با کاربری مربوطه درخواست نماید .

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از تعزیه خوانی عصر عاشورا در بشرحافی انار

مراسم تعزیه عاشورا، عصر سه شنبه (۲۶ تیر ۱۴۰۳) در انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی