سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | Tuesday 28 May 2024

عکس‌های یادگاری کفتارها با سربازان در سال 88 در تاریخ ثبت است و هیچ تصویر و تیتری در روزنامه‌های اصلاح طلب نمی‌تواند این تصاویر را به آرشیو یادها بفرستد!

به گزارش انارما،وبلاگ یادداشت‌های یک پابرهنه نوشت: این روزها که ملت ایران نگران سربازانِ ملت گروگان گرفته شده توسط گروهک جیش العدل است، جربان غربگرا برای این سربازان تیتر می‌زند و برخی‌هایشان هم به بهانه ساختن موج برای آزادی فرزندان ملت به فرماندهان نظامی حمله می‌کنند.

چرا جریان غربگرا نگران سلامتی این بندگان خدا شده است؟

اگر نیروهای نظامی و امنیتی برای آزاد کردن فرزندان ملت به خاک پاکستان وارد شوند، آیا جریان غربگرا آنها را متهم به زیرپا گذاشتن پروتکل‌های بین المللی و دردسرسازی برای دولتِ راستگویان نخواهد کرد؟

آیا جریان غربگرا مشکلی با گروهک شیطانی جیش العدل دارد؟ مگر 4 سال قبل با پدر معنوی این گروهک یعنی عبدالمالک ریگی معدوم در یک جبهه نبودند؟

مگر جریان غربگرا از پول‌های حاصل از جابجایی دلار و خرید و فروش جیوه و عتیقه جات در شرق کشور استفاده نمی‌کند؟ مگر بخشی از این پول‌ها هم به اشرار شرق کشور نمی‌رسد؟

مگر برخی از تکفیری‌ها در شرق کشور که زیر لوای عنوان اصلاح طلب فعالیت می‌کنند رابطه سیستماتیک با غرب گرایان یایتخت نشین ندارند؟ پس چه مرگشان است؟ چرا کاری نمی‌کنند تا فرزندان ملت آزاد شوند؟

اصلاً چه تفاوتی بین این سربازان و سربازانی که در سال 88 مشغول به خدمت بودند، وجود دارد؟ همان سربازانی را می‌گویم که فتنه‌گران به بهانه پس گرفتن رأی نداشته‌یشان، برای آتش زدن و مجروح کردن شان پا می‌کوبیدند و هورا می‌کشیدند!

مگر آنها فرزندان ملت نبودند؟ عکس‌های یادگاری کفتارها با سربازان در سال 88 در تاریخ ثبت است و هیچ تصویر و تیتری در روزنامه‌های اصلاح طلب نمی‌تواند این تصاویر را به آرشیو یادها بفرستد!

و آخرین عکس یادگاری کفتارها با فرزندان ملت:

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی