جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ | Friday 19 July 2024

صبح امروز شنبه پنجم خردادماه در نشست شورای اسلامی شهر انار با حضور اعضای شورا، فرماندار ،امام جمعه ، دادستان، شهردار، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه و اصحاب رسانه برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری”انارما”، در این جلسه مسئولان عملکرد دوگانه موقوفات را باعث نارضایتی مردم و معطلی مسئولین و هم توقف عملیات عمرانی در شهر انار خوانده و لازم دانستند به سرعت اداره اوقاف با همکاری مسئولین به‌ویژه اداره ثبت و شهرداری‌ اراضی هر موقوفه را مشخص و چنانچه هرگونه سهل انگاری واهداف مغرضانه هر متولی موجب توقف عملیات عمرانی شود اوقاف تخلفات متولی را به بازرسی و اداره تحقیق اوقاف استان و به دادگاه و ریاست حوزه قضایی شهرستان انار اعلام و تعیین تکلیف کند .

همچنین در این جلسه مسئولان در خصوص مشکلات واگذاری زمین صدرآباد و موقوفات واقع در این محل را مورد بحث و بررسی قرار دادند و مقرر گردید اقدامات و پیگیری های لازم در خصوص اجرای برنامه های مطرح شده به شرح ذیل صورت پذیرد.

افرادی که در زمین و یا ملک تعیین شده برای فضای سبز محله صدر آباد سهمی دارند توسط اداره اوقاف به میزان سهم خود تهاتُر پذیرد و جایگزین گردد.

قبل از فرایند تَهاتُر اسناد موجود به تایید اداره ثبت و اسناد برسد و وقف‌نامه ها نیز توسط اوقاف و امور خیریه بررسی و مسائل شرعی آن رعایت گردد.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از تعزیه خوانی عصر عاشورا در بشرحافی انار

مراسم تعزیه عاشورا، عصر سه شنبه (۲۶ تیر ۱۴۰۳) در انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی