جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ | Friday 19 July 2024

به گزارش پایگاه خبری انارما، طی روز های گذشته محمدکریمی با اتمام ماموریت ۶ماهه به شهرداری امین شهر فراخوانده شده تا موضوع ادامه فعالیت وی در اداره صنعت و معدن شهرستان انار فعلا منتفی شود. موضوع حضور محمدکریمی به عنوان نیروی مامور از شهرداری امینشهر در اداره صنعت و معدن انار در ماه های گذشته […]

به گزارش پایگاه خبری انارما، طی روز های گذشته محمدکریمی با اتمام ماموریت ۶ماهه به شهرداری امین شهر فراخوانده شده تا موضوع ادامه فعالیت وی در اداره صنعت و معدن شهرستان انار فعلا منتفی شود.

موضوع حضور محمدکریمی به عنوان نیروی مامور از شهرداری امینشهر در اداره صنعت و معدن انار در ماه های گذشته با حواشی و اختلافاتی بین فرماندار و شهردار امینشهر همراه بوده که نهایتا با بازگشت کریمی به شهرداری امینشهر همراه بوده است.

لازم بذکر است علی شهسواری مدیرکل دفتر امور شهری و شورای های استانداری کرمان نیز چندی پیش طی نامه ای موضوع ماموریت نیروهای شهرداری به دستگاه های مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری را ممنوع اعلام کرده و بر این اساس ماموریت نامبرده را به اداره صنعت و معدن غیرممکن عنوان کرده بود.

از طرفی با توجه به بودجه محدود شهرداری امینشهر تامین حقوق این نیروی مامور از شهرداری امینشهر با انتقادات مسئولین محلی این شهر همراه بوده و آنها خواستار انتقال دائمی کریمی به انار و یا تامین بودجه حقوق وی از محل اعتبارات شهرداری و یا فرمانداری انار شده بودند که با عدم تحقق این موضوع عملا اداره صنعت معدن انار مجددا تعطیل و کریمی به شهرداری امین شهر بازگشته است.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از تعزیه خوانی عصر عاشورا در بشرحافی انار

مراسم تعزیه عاشورا، عصر سه شنبه (۲۶ تیر ۱۴۰۳) در انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی