جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ | Friday 19 July 2024

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان کرمان گفت: مردم از اطاله دادرسی در سیستم قضایی گلایه مند هستند که باید تدابیر لازم در این زمینه اندیشیده شود.

به گزارش پایگاه خبری “انارما” محمدباقر اسلامی روز دوشنبه هفتم خردادماه ۱۴۰۳ در مراسم معارفه رییس جدید دادگستری شهرستان انار افزود: آن چیزی که بر کارکنان اداری و قضایی لازم است اینکه گوش شنوایی برای شنیدن مسائل و حرف های مردم داشته باشند و با حوصله و سعه صدر به مشکلات مراجعان رسیدگی کنند.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان کرمان گفت: مردم از اطاله دادرسی در سیستم قضایی گلایه مند هستند که باید تدابیر لازم در این زمینه اندیشیده و با فرهنگ سازی و تقویت زیرساخت های الکترونیکی از مراجعه غیرضروری به سیستم قضایی جلوگیری شود.

وی خطاب به مسئولان اجرایی و قضایی بیان کرد:اگر مردم بتوانند با مراجعه حضوری حرف ها و مشکلات خود را به راحتی با مسئولان در میان بگذارند بسیاری از مشکلات و مسائل پیش نخواهد آمد.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان کرمان گفت: مردم مشکلاتی دارند و به دستگاه قضا مراجعه می کنند که بایستی قضات حوصله و دقت کافی را در حل مشکلات مردم لحاظ کنند.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از تعزیه خوانی عصر عاشورا در بشرحافی انار

مراسم تعزیه عاشورا، عصر سه شنبه (۲۶ تیر ۱۴۰۳) در انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی