اخبار پیشخوان » سیاسی
کد خبر : 66736
پنج شنبه - ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
آیت‌الله جنتی:

مسئولان تخلفات انتخاباتی بسیاری داشتند/ انتظار نداشتیم دستگاه‌های مجری انتخابات قانون‌شکنی کنند

دبیر شورای نگهبان گفت: سلامت انتخابات را تایید می‌کنم که خیلی خوب بود اما تخلفات بسیاری هم شد که بخشی از آن متوجه مسئولان بود که تخلفات بسیاری کردند.

(بیشتر…)

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از رزمندگان و هنرمندان دفاع مقدس:

می‌توانیم بر همه سختی‌ها و چالش‌ها، مؤمنانه فائق بیاییم/ خاطرات دوران دفاع مقدس یک ثروت ملی است

رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: یکی از درس‌های ماندگار دوران دفاع مقدس این بود که اگر توکل بر خدا به صورت عملی با پذیرش از اعماق جان باشد، قطعاً می‌توان بر همه موانع و چالش‌ها، مؤمنانه غلبه کرد.

 

به گزارش ” انارما ” ؛  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان، رزمندگان و هنرمندان و دست اندرکاران برنامه‌های شب های خاطره دفاع مقدس، بیان خاطرات دوران ۸ سال جنگ تحمیلی و استفاده از شیوه های هنری، ادبی و نو را برای انتقال آنها به نسل جدید، کاری بسیار با ارزش و مهم برشمردند و تأکید کردند: یکی از درس های ماندگار دوران دفاع مقدس این بود که اگر توکل بر خدا بصورت عملی با پذیرش از اعماق جان باشد، قطعاً می توان بر همه موانع و چالش ها، مؤمنانه غلبه کرد.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه، دوران دفاع مقدس در کنار خسارتهای مادی و انسانی، آثار مهمی برای امروز و آینده دارد، گفتند: حفظ و تقویت روحیه انقلابی در جامعه و ماندگاری انقلاب یکی از آثار آن دوران است و اگر آن حرکت جهادی و فداکارانه نبود، قطعاً روحیه انقلابی در معرض تهدید قرار می گرفت.

حضرت آیت الله خامنه ای در بیان یکی دیگر از آثار دفاع مقدس، آن دوران را صحنه «توکل عملی به خدا» و «نهراسیدن از قدرتها» و «فائق آمدن بر موانع به واسطه این توکل عملی» دانستند و افزودند: هر جامعه در حال حرکت به سمت پیشرفت، به‌طور طبیعی با موانع و چالش هایی مواجه است و اگر این جامعه دارای آرمانهای معنوی و ضد قدرت طلبی و ضد دنیاطلبی باشد، قطعاً موانع بیشتر خواهد بود و در چنین جامعه ای، توکل عملی به خدا و احساس توانایی برای غلبه بر موانع، بسیار مهم است.

ایشان خاطرنشان کردند: جمهوری اسلامی اکنون می تواند مدعی پیروزی بر همه چالش های پیشِ روی خود شود، زیرا تجربه‌ی غلبه بر موانع فراوان و سخت را در دوران دفاع مقدس دارد.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: اگر ایمان در دل و توکل بر خدا در عمل وجود داشته باشد، کوهها نیز در مقابل چنین اراده‌ای هموار خواهند شد و قدرت مقاومت نخواهند داشت.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به شرایط بسیار سخت در آغاز جنگ تحمیلی گفتند: از نیمه دوم سال ۱۳۵۹ تا اوایل سال ۱۳۶۱، شرایط بسیار سختی در عرصه جنگ وجود داشت و ما از لحاظ تجهیزات نظامی و نیروی مسلح آماده و منسجم، در بدترین شرایط بودیم و دشمن بعثی در ۱۰ کیلومتری اهواز مستقر شده بود.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: اما فرماندهان و رزمندگان، با توکل بر خداوند متعال و شناخت قدرت و توانایی های خود و اتکاء بر آنها، توانستند شرایط را دگرگون کنند و در نیمه اول سال ۱۳۶۱، دو عملیات بزرگ فتح المبین و بیت المقدس انجام شد که نتیجه آن، گرفتن هزاران اسیر از متجاوزان بعثی و بازپس گیری بخش وسیعی از سرزمین و آزادسازی خرمشهر بود.

ایشان با اشاره به اینکه در دوران جنگ تحمیلی، همه قدرتهای دنیا اعم از آمریکا، ناتو، شوروی سابق و مرتجعین منطقه، در مقابل جمهوری اسلامی قرار داشتند، افزودند: در چنین شرایطی توانستیم بر همه این قدرتها فائق بیاییم آیا این تجربه های عملی، برای اطمینان و آرامش قلبی ما کافی نیست؟

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به آیه قرآن کریم مبنی بر اینکه نباید به دل خود، اندوه و سستی راه دهیم، تأکید کردند: اگر به خدا ایمان واقعی داشته باشیم و به او توکل کنیم، می توانیم بر همه سختی ها و چالش ها، مؤمنانه فائق بیاییم.
حضرت آیت الله خامنه ای با بیان اینکه گسترش این روحیه و این توکل عملی بواسطه پاسداشت خاطره‌های دوران دفاع مقدس امکان پذیر خواهد بود، افزودند: کتابهایی که در مورد خاطرات دفاع مقدس نوشته و یا فیلم هایی که در این خصوص ساخته می شوند، فراتر از یک اثر هنری و یا ادبی صرف هستند و این آثار در واقع تزریق سیمان به پایه‌های انقلاب و هویت ملی و پیشرفت کشور است تا این پایه‌ها مستحکم تر و ماندگارتر شوند.

ایشان خاطرات دوران دفاع مقدس را یک ثروت ملی خواندند و با تأکید بر لزوم استمرار جمع آوری این خاطرات و همچنین استفاده از شیوه‌های هنری جذاب برای انتقال آنها به نسل جدید و پرهیز از اغراق در بیان آنها افزودند: انتقال این خاطرات به جامعه، یک صدقه و حسنه و یک انفاق بزرگ معنوی است و کسانی که در این عرصه فعالیت می‌کنند در واقع واسطه‌های رزق معنوی و الهی به کشور هستند.

رهبر انقلاب اسلامی، راهیان نور را نیز از جمله این صدقات و حسنات برشمردند و با اشاره به وجود انگیزه‌هایی برای تضعیف آثار و درسهای دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کردند: همان انگیزه‌هایی که به کشورهای اسلامی فشار می‌آورند تا موضوعات جهاد و شهادت را از کتابهای درسی حذف کنند در داخل نیز استمرار پیدا می‌کنند و خود را بصورت خرده سیاستهای فرهنگی نشان می دهند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه به هیچ وجه نباید غفلت کرد، گفتند: باید دفاع مقدس و جهاد و شهادت زنده نگه داشته شوند تا نسل امروز به همان نسلی که اوج تاریخ دفاع مقدس را آفرید، ملحق شود.
ایشان، الحاق نسل امروز به نسل دوران دفاع مقدس را، الحاق این نسل به صالحین دانستند و افزودند: اکنون نیز همانند دهه شصت، جوانانی را می‌بینیم که با اشک و اصرار به دنبال حضور در عرصه دفاع از حرم هستند و انتقال روحیه و ارزشهای دوران دفاع مقدس به نسل امروز نتیجه تلاشها و زحمات مجموعه‌هایی است که برای انتقال خاطرات آن دوران فعالیت کردند.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه خاطرات دوران دفاع مقدس سرشار از روحیه و منطق است، گفتند: اگر تا پنجاه سال آینده هم برای جمع آوری حقایق و خاطرات و گنجینه‌های آن دوران، کار و تلاش شود، باز هم به انتها نخواهیم رسید.

در ابتدای این دیدار آقایان:

–    مرتضی سرهنگی – مسئول دفتر ادبیات مقاومت حوزه هنری
–    ابوالفضل کاظمی – نویسنده کتاب «کوچه نقاشها»
–    اصغر نقی زاده – رزمنده و بازیگر فیلمهای دفاع مقدس
–    مهدی طحانیان – رزمنده و راوی کتاب «سرباز کوچک امام»
–    ماشاءالله شاهمرادی – رزمنده و کارگردان تلویزیونی مجموعه «روژان»
–    ماموستا ملاقادر قادری – امام جمعه پاوه
–    علی خوش لفظ – رزمنده و راوی کتاب «وقتی مهتاب گم شد»
–    علیرضا مرادی – سرهنگ بازنشسته ارتش
–    ابراهیم حاتمی کیا – کارگردان فیلمهای دفاع مقدس
–    و خانم مریم کاتبی – از امدادگران دوران دفاع مقدس و همرزم جاوید الاثر متوسلیان

به بیان خاطراتی از رشادتها و حماسه آفرینی‌های رزمندگان و ایثارگران پرداختند.

در این مراسم همچنین نوجوانان گروه سرود نسیم قدر، سرود «ارغوان» را در خصوص مدافعان حرم اجرا کردند.

انتهای پیام/

 

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0
آگهی/

ثبت نام پیش دبستانی ام ابیها انار آغاز شد

اگر کودک ۴تا۶ سال دارید، براتون خبر خوب داریم:

🎊 ثبت نام پیش دبستانی
ام ابیها«س»  آغاز شد🎊

👈🏻 والدین عزیزی که خواستار رزرو مقطع پیش دبستان در مرکز ام ابیها هستند؛از روز دوشنبه اول خرداد ماه می توانند جهت پیش ثبت نام گلهای ی نازنین خود اقدام کنند.
روزهای شنبه,دوشنبه,چهارشنبه پاسخگوی سوالات شما هستیم.

❗️توجه :

❌ بدلیل ظرفیت محدود اولویت با ثبت
نامهای حضوری خواهد بود ❌

آدرس: انار- بلوار مطهری؛مطهری ۱۳
تلفن: ۳۴۳۸۵۸۲۲

انتهای پیام/

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0
رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان کرمان در گفت و گو با انارما:

گزارشاتی از شکایات و تخلفات احتمالی به استان رسیده که در مرحله بررسی است/کاندیدای معترض از حاشیه سازی پرهیز کنند

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراها در کرمان گفت:کاندیدای معترض کلی گویی نکنند و با پرهیز از حاشیه سازی و با رعایت اخلاق مستندات خود را ارائه دهند تا موردبررسی قرار گیرد.

(بیشتر…)

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

حمله مزدوران آل‌خلیفه به منزل شیخ «عیسی قاسم» و دفاع جانانه مردم+تصاویر

مزدوران رژیم آل‌خلیفه با حمله به منطقه الدراز و منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم، قصد بازداشت ایشان را دارند.

به گزارش انارما به نقل از  فارس ، نیروهای رژیم آل خلیفه با حمله به منطقه الدراز و منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین، قصد بازداشت ایشان را دارند و اوضاع بشدت بحرانی است.

تعداد شهدا و مجروحان این حمله وحشیانه که به پشتیبانی انواع خودروهای زرهی در حال انجام است، هر دقیقه رو به افزایش است.

نیروهای امنیتی با شلیک گاز اشک آور و استفاده از تفنگ ساچمه ای سعی در ورود به منزل شیخ و گشودن درب اصلی منزل را دارند.

شیر زنان بحرینی نیز در صحنه حاضر بوده و در کنار مردان، از رهبر خود دفاع می‌کنند.

به گزارش فارس، بعد از اقدام حکومت بحرین در «سلب تابعیت» آیت الله شیخ «عیسی احمد قاسم»، مرجعیت عالی دینی و رهبر شیعیان این کشور در ماه ژوئن سال گذشته میلادی، سرانجام دادگاه جنایی بحرین حکم شیخ عیسی قاسم را روز یک‌شنبه صادر کرد.

به موجب حکم دادگاه جنایی بحرین شیخ عیسی قاسم به اتهام آنچه «پولشویی» و «خدمت به منافع خارجی و گسترش خشونت و اختلافات فرقه‌ای» در کشور خوانده شد، به یک سال حبس تعلیقی و پرداخت ۱۰۰ هزار دینار بحرین معادل ۲۶۵ هزار دلار آمریکا جریمه محکوم شد.

در ادامه دادگاه جنایی بحرین اعلام کرد، تمامی اموال مربوط به وجوهات مردمی و خُمس، موجود در حساب‌های بانکی شیخ عیسی قاسم به مبلغ سه میلیون و ۳۶۰ دینار بحرین و دو مِلک شخصی مصادره خواهد شد.

به محض اعلام حکم شیخ عیسی قاسم، آن هم به اتهاماتی واهی که ایشان ضمن تاکید بر بی‌اساس بودن، تمام آنها را رد کرده بود، موجی از اعتراض‌ها و محکومیت‌های گسترده داخلی و خارجی علیه دستگاه قضایی بحرین، نظام حاکم بر این کشور و آل خلیفه، خاندان حاکم بر بحرین را نشانه گرفتند.

معترضان به صدور حکم شیخ عیسی قاسم، در بیانیه‌های جداگانه‌ای که منتشر کردند، به آل خلیفه و نظام حاکم بر این کشور درباره پیامدهای این حکم به شدت هشدار دادند.

همزمانی صدور حکم شیخ عیسی قاسم با ورود ترامپ به عربستان سعودی و اعزام یگان‌های نظامی جدید سعودی به بحرین تاکید می‌کند، نظام بحرین با چراغ سبز آمریکا و سعودی‌ها فاز جدید سرکوب انقلابیون بحرینی را آغاز کرده است.

از سوی دیگر، این همزمانی نشان می‌دهد، رژیم بحرین از حمایت و پشتیبانی آمریکا و عربستان سعودی در سرکوب شهروندانش بهره می‌برد، حمایتی که به لطف قراردادهای کلان تسلیحاتی و دلارهای نفتی از آمریکا و به تازگی از رژیم صهیونیستی خریده می‌شود.

همچنین این همزمانی بار دیگر، دست داشتن آمریکا در سرکوب و قتل و کشتار شیعیان منطقه و آلوده بودن دست سعودی‌ها به خون آنها را ثابت می‌کند. بالطبع آنچه در سوریه، عراق، یمن، بحرین و به تازگی در منطقه العوامیه جریان دارد، تماما در چارچوب طرح مقابله با محور مقاومت در منطقه قابل ارزیابی است.

اعلام آغاز فاز جدید این تقابل را دونالد ترامپ طی سفرش به عربستان سعودی و نشست‌های منطقه‌ای تدارک دیده شده از سوی سعودی‌ها برای تشکیل ائتلافی ضد جمهوری اسلامی ایران ملاحظه کرد، چه بسا گام اول این مرحله سرکوب شیعیان منطقه العوامیه در شرق عربستان و گام دوم صدور حکم شیخ عیسی قاسم در بحرین و به جان خریدن پیامدهای این اقدام باشد که بدون تردید تقابل بیش از پیش نظام حاکم با انقلابیون بحرینی را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/ح

 

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

از دو طرح تولید برق با استفاده از انرژی خورشیدی برای اولین بار در شهرستان انار بهره برداری شد

دو طرح پایلوت(انرژی خورشیدی ۵کیلوواتی) که برای اولین بار در شهرستان انار اجرا میشود بهره برداری شد.

(بیشتر…)

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0
مدیریت جهاد کشاورزی انار اعلام کرد؛

کاربرد سم کلروپیریفوس ( دورسبان ) برای آفات پسته غیر مجاز می باشد

واحد حفظ نباتات جهاد کشاورزی شهرستان انار اعلام کرد:کاربرد سم کلروپیریفوس ( دورسبان ) برای آفات پسته غیر مجاز می باشد.

(بیشتر…)

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

تالاب فرهنگ آباد با پیگیری های فرماندار انار و محیط زیست استان احیا می شود

 فرماندار انار اظهار داشت: این تالاب یکی از جاذبه های بالقوه شهرستان انار است که باید مورد استفاده ،سرمایه گذاری و جذب گردشگران قرار گیرد.

(بیشتر…)

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0
آیت‌الله مکارم شیرازی:

پذیرش سند ۲۰۳۰ پیروی از نظام سلطه است/ چرا شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس از امضای آن بی خبر بودند؟

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه سند ۲۰۳۰ دامی حساب‌شده برای سلطه بر کشورهاست تاکید کرد: امضاء این سند ولو با این شرط که مغایر با فرهنگ ما نباشد زمینه جاسوسی را برای کشور فراهم می‌کند.

 

 به گزارش ” انارما ” به نقل از ایکنا، آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی، امروز اول خردادماه در درس خارج خود با اشاره به سند ۲۰۳۰ و با بیان اینکه این متن توسط سه نفر ترجمه، ویراست و به بنده ارائه شده است گفت: هدف از بیان این مطالب جسارت به کسی نیست بلکه بیان توضیحاتی در مورد این سند است تا ملت و مسئولان وظیفه خود را در مورد آن بدانند و اگر قبل از انتخابات سراغ آن نرفتیم نخواستیم انتخابات پرشور و امن و امان مخدوش شود.

وی با بیان اینکه در اولین ماده این سند آمده است که ما رؤسای دولت‌ها و کشورها و نمایندگان عالی‌رتبه گردهم آمده‌ایم افزود: واژه «گردهم آمده‌ایم» یعنی توافق کردیم نشان دهنده الزامی بودن و داشتن قالب عهدنامه است.

این مرجع تقلید تصریح کرد: در ماده دیگر می‌گوید ما به نیابت از مردمی که به آنان خدمت می‌کنیم تصمیمی تاریخی اتخاذ کرده‌ایم که این تعبیر نشانه قیمومیت آنان بر دیگران است.

آیت‌الله مکارم با بیان اینکه عده‌ای جمع شده برای ۱۵ سال دیگر مردم دنیا تصمیم گرفته تا جهان مترقی بسازند عنوان کرد: این سند دارای ۵۹ بند و ۱۷ هدف دارد که بسیاری از آن زیبا و انسانی است و انسان از آن لذت می‌برد ولی مجموع آن تثبیت نظام سلطه است و در لابلای آن مسایل خود را جاسازی کرده‌اند.

این مرجع تقلید با اشاره به اهداف چهارم و پنجم این سند مبنی بر ترویج فرصت‌های یادگیری مادام‌العمر برای همه و برابر و دستیابی به تساوی جنسیتی و توانمندسازی همه زنان و دختران تصریح کرد: گفته‌اند ما به جهانی می‌اندیشیم که همه زنان و دختران به طور همه جانبه تساوی جنسیتی را درک کرده و همه موانع حقوقی، اقتصادی و … را از میان راه برداریم.

آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به ملاحظات چندگانه خویش عنوان کرد: این سند عهدنامه و شامل برنامه‌های مختلف آموزشی، محیط زیست و اقتصادی و … است و عده‌ای تصمیم گرفته تا فرهنگ سکولار غرب را در همه جا پیاده کنند و هدفشان نیز دگرگون کردن جهان است ولی سؤال این است که آیا ما باید بنشینیم تا دیگران برای ۱۵ سال دیگر شئون زندگی ما تصمیم بگیرند؟

وی افزود: ما خودمان برنامه تحول آموزشی و اقتصادی و کوتاه و بلندمدت داریم و آیا این پیروی پذیرش نظام سلطه نیست؟ مسئله دیگر این که باید گزارش سالانه این امور را هم به آن‌ها بدهیم؛ ۱۲۰ سؤال در مورد تمام شئون کشور آماده می‌کنند و باید جواب بدهیم و چه جاسوسی از این بهتر؟ جاسوسی آشکار.

وی با بیان اینکه فراموش نکنیم که یونسکو متولی این مسئله است و همیشه دولت‌های سلطه‌گر جاسوس‌هایی در این نهاد به نام کارمند و خبره دارند بیان کرد: آقایان می‌گویند ما هنگام پذیرش این سند زیر آن نوشته‌ایم که ما تا جایی قبول داریم که با فرهنگ و مذهب ما سازگار باشد که راست می‌گویند و نوشته و به مقام معظم رهبری هم ارسال کرده‌اند و رونوشتی هم به ما داده‌اند؛ ولی این افراد توجه نکرده‌اند که آن‌ها می‌گویند شرایط شما را تا جایی می‌پذیریم که بر خلاف روح سند نباشد در حالی که ما یک کشور مذهبی و دارای شرایط و فقه خاصی هستیم و این تشکیلات با روح سند سکولار نمی‌سازد و چگونه قبول کنیم که آن را اجرا کنیم.

آیت‌الله مکارم با بیان اینکه شرایط ایران معیار قرار نمی‌گیرد تصریح کرد: الفاظی در این سند به کار رفته است که معنی آن بر طبق برداشت خود آنان تفسیر می‌شود؛ مثلا از خانواده صحبت می‌شود ولی آنان همجنس بازها را هم خانواده می‌دانند؛ یا خشونت که آنان سپاه و بسیج ما را هم خشن می‌دانند زیرا مفسر این الفاظ خود آنان هستند.

وی افزود: این سؤال برای همه مطرح است که چرا این سند بدون سر و صدا به آموزش و پرورش داده شده و چند کارگروه نیز برای آن انتخاب و گفته شده در برخی جاها نیز اجرا شده در حالی که متولی اصلی آن شورای انقلاب فرهنگی است؛ بنده با چند عضو این شورا صحبت کردم ولی از ماجرا خبری نداشتند؛ به علاوه چرا مجلس با خبر نشد و بالاتر از آن چرا رهبری را در جریان نگذاشتید.

این مرجع تقلید افزود: در این سند درباره کمک به کودکان و پایان دادن به فقر در همه اشکال تصریح شده است از جمله در هدف دوم بیان شده پایان دادن به گرسنگی، توسعه کشاورزی و … در حالی که تصویب‌کنندگان این سند در این دو سال چه گامی برای این کودکان گرسنه و بیمار یمن برداشتند کودکانی که گرفتار بیماری وبا، کمبود دارو و مواد غذایی هستند؛ چه گامی برای مردم غزه برداشتند؛ چه کمکی به ویرانی‌های سوریه و … کردند؛.

این مفسر قرآن تاکید کرد: این سند بر خلاف ظاهر بخشی از قسمت‌های زیبا دامی حساب شده برای ملت‌های جهان است تا آنان را در زیر سلطه خود درآورده و فرهنگ و مذهب آنان را دگرگون کنند.‌

انتهای پیام/

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

بیانیه سردار غیب‌پرور درپی حضور حماسی مردم در انتخابات

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: حل معضل بیکاری و رکود در اولویت برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات فوری مسئولان اجرایی کشور قرار گیرد. (بیشتر…)
عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

پیام تشکر امام جمعه انار از حضور با شکوه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها

امام جمعه شهرستان انار از حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی قدردانی و پیامی به شرح زیر منتشر کرد: (بیشتر…)
عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0
مردم به روحانی 4 سال دیگر فرصت دادند؛

رئیس‌جمهور در مدیریت ۸ ساله‌اش چه می‌کند؟

بار دیگر انتخابات به پایان رسید و مردم در حماسه‌ای بی‌نظیر پای صندوق‌های رای رفتند و برای چهار سال آینده دوباره به حسن روحانی اعتماد کردند تا سکان اداره کشور را به دست او بسپارند.

(بیشتر…)

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0
گزارش تصویری؛

جشن پایان سال پیش دبستانی ام ابیها (س) در تالارشهر انار برگزار شد

جشن پایان دوره پیش دبستانی ام ابیها در تالارشهر انار برگزار شد. (بیشتر…)
عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0
نتایج نهایی شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری

«روحانی» با ۲۳ میلیون دوباره رئیس‌جمهور شد/«رئیسی» نزدیک به ۱۶ میلیون رای کسب کرد

وزیر کشور گفت: آقای حسن روحانی با ۲۳۵۴۹۶۱۶ رأی به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم انتخاب شد.

 

به گزارش “انارما” به نقل از خبرنگار  فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نزدیک به ۴۱۱ میلیون نفر پای صندوق‌های رأی حاضر شدند، نتایج نهایی شمارش انتخابات ریاست جمهوری را به شرح زیر اعلام کرد:

مجموع آرای ماخوذه: ۴۱۲۲۰۱۳۱

۱-حسن روحانی: ۲۳۵۴۹۶۱۶  (۵۷ درصد از کل آرای ماخوذه)

۲-سیدابراهیم رئیسی: ۱۵۷۸۶۴۴۹  (۳۸٫۵ درصد از کل آرای ماخوذه)

۳-مصطفی میرسلیم: ۴۷۸۲۱۵

۴-مصطفی هاشمی طبا: ۲۱۵۴۵۰

رحمانی فضلی تصریح کرد: شاهد حضور پرشکوه مردم در این دوره از انتخابات بودیم که از فردا تمامی رقابت ها پایان یافته و به رفاقت ها تبدیل می شود لذا تمام هم و غم خود را باید در راستای رفع مطالبات و خواست مردم قرار دهیم.

وی همچنین ضمن تشکر از تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها تصریح کرد: از بسیج و سپاه که در حوزه برقراری امنیت انتخابات فعال بودند تشکر می کنیم.

وزیر کشور در خاتمه از رهبر انقلاب به خاطر هدایت ها و رهنمودهای ایشان برای برگزاری قانونی انتخابات در مسیر افزایش مشارکت، سلامت و برقراری امنیت قدردانی کرد و گفت: روز گذشته مردم در پای صندوق های رأی به همه جهانیان نشان داند که ما مدافع انقلاب اسلامی به صورت متحد و منسجم مصمم هستیم و انقلاب اسلامی را در جهت اهداف آن که همان خدمت به مردم شریف و ایجاد امنیت است دنبال می کنیم.

انتهای پیام/

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

۵عضو راه یافته به پنجمین دوره شورای شهر انار مشخص شدند

نتایج قطعی آرای انتخابات شورای اسلامی شهر انار اعلام شد.

(بیشتر…)

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

شور انتخاباتی در انار / گزارش تصویری(۲)

تصاویری را که در ادامه می بینید مربوط به حضور پرشور اقشار مختلف مردم پای صندوق رای شعبات در سطح شهر انار می باشد : (بیشتر…)
عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

حضور عروس و داماد اناری در پای صندوق های اخذ رای

عصر امروز یک عروس و داماد اناری با حضور در شعبه اخذ رای مدرسه شهید گنجی انار  رای خود را به داخل صندوق انداختند. (بیشتر…)

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0
امام جمعه انار:

اگر معاندین نظام بخواهند اقدامی علیه امنیت ملی انجام دهند سیلی محکمی خواهند خورد

امام جمعه انار گفت:  مخالفین و معاندین امنیت کشور اگر بخواهند اقدامی انجام دهند سیلی محکمی از این ملت بزرگ خواهند خورد. (بیشتر…)

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

تصاویر / اولین ساعات از آغاز رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در انار

در اولین ساعت از آغاز رای گیری نیز مردم انار حضور گشترده ای در پای صندوق های رای داشتند.

(بیشتر…)

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

مرگ جوان ۱۵ ساله اناری در اثر سانحه رانندگی در امین شهر

برخورد راکب موتور سوار به جدول های ورودی امین شهر  سرنشین ۱۵ساله را به کام مرگ کشاند. (بیشتر…)

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0