جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Friday 23 April 2021

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با اشاره به اینکه وزیر بهداشت از مرکز آموزشی و درمانی حضرت علی ابن ابیطالب (ع) و مراکز بهداشتی درمانی شماره های چهار و هشت شهری بازدید می‌کند

به گزارش انارما، مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از سفر وزیر بهداشتی، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان رفسنجان در شنبه آینده خبر داد.
139207010850171281215413

حمید نجم الدینی اظهار کرد: وزیر بهداشت به منظور افتتاح سه طرح و بازدید از چند طرح بهداشتی و خدمات درمانی به شهرستان رفسنجان سفر می کند.

وی تصریح کرد: سیدحسن قاضی زاده هاشمی در سفر خود برای افتتاح ساختمان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با زیربنای یک هزار متر مربع، پردیس دانشکده علوم پزشکی با مساحت 10 هزار مترمربع و مسجد نور با سه هزار متر مربع به این شهرستان سفر می‌کند.

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان  با اشاره به اینکه وزیر بهداشت  از مرکز آموزشی و درمانی حضرت علی ابن ابیطالب (ع) و مراکز بهداشتی درمانی شماره های چهار  و هشت شهری بازدید می‌کند،افزود:بازدید از  پایگاه اورژانس شماره دو شهری، اتاق عمل و بخش ویژه زنان از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه  قاضی زاده هاشمی به این شهرستان خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری نشستی با هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از دیگر برنامه های وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است.

منبع:تسنيم

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری از “سیزده بدر” ۱۴۰۰ در ارتفاعات اطراف انار

هر ساله ۱۳ فروردین خانواده‌ها به دل طبیعت پناه می‌بردند تا در کنار یکدیگر و در جمع‌های خانوادگی روز مفرح  و به یادگار برای نوروز خود رقم بزنند ...

یادداشت های خصوصی