یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ | Sunday 17 January 2021

چناریان بیان داشت: امیدواریم با اجرای این رزمایش بتوانیم در راستای ارتقا امنیت استان کرمان، شادی روح شهدای انتظامی و افزایش رضایتمندی شهروندان گام برداریم

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان گفت: بیش از 6 هزار و 245 کیلوگرم انواع موادمخدر همراه با قاچاقچیان و متهمان سابقه‌دار در رزمایش غدیر 92 کشف شده است.

چناریان

به گزارش انارما، سردار حسین چناریان با اشاره به برگزاری رزمایش غدیر ۹۲ در جنوب کرمان اظهار داشت: این رزمایش هم‌اکنون در شهرهای جیرفت، عنبرآباد، رودبار، منوجان، قلعه‌گنج، کهنوج و فاریاب در حال اجرا است.

وی افزود: هدف از رزمایش غدیر ۹۲ پاکسازی مناطق آلوده و جرم‌خیز از لوث وجود قاچاقچیان مسلح مواد مخدر، متهمان در حال تعقیب، جمع‌آوری سلاح‌های غیرمجاز و برخورد با دارندگان آن، دستگیری عوامل شرارت و ناامنی، کشف اموال مسروقه و … است.

چناریان با اشاره به اینکه در این رزمایش تاکنون ۱۵۷ قبضه سلاح که عمدتاً به همراه متهم هستند، کشف شده است، عنوان کرد: همچنین بیش از ۶ هزار و ۲۴۵ کیلوگرم انواع موادمخدر همراه با قاچاقچیان و متهمین سابقه‌دار در این رزمایش کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه در مجموع بیش از ۴ هزار و ۲۴۶ نفر تاکنون در این رزمایش دستگیر شده‌اند، تصریح کرد: این رزمایش با توان عملیاتی و اطلاعاتی بومی استان و بهره‌گیری از معاونت‌ها و پلیس‌های تخصصی، فرماندهی‌های انتظامی شهرستان‌ها و توان رزمی یگان‌های تکاوری در منطقه تا دستیابی به اهداف مورد نظر ادامه دارد.

چناریان بیان داشت: امیدواریم با اجرای این رزمایش بتوانیم در راستای ارتقا امنیت استان کرمان، شادی روح شهدای انتظامی و افزایش رضایتمندی شهروندان گام برداریم.

رزمایش غدیر ۹۲ که هم‌اکنون در جنوب استان کرمان در حال برگزاری است، بامداد روز گذشته با رمز «یا زهرا (س)» اجرای نخستین عملیات رزمایشی خود را آغاز کرد.

منبع: فارس

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی