جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ | Friday 30 October 2020

فرمانده انتظامی شهرستان انار گفت: فرد جاعل و کلاهبردار که با اسناد جعلی اقدام به خرید و فروش زمین کشاورزی و … بیش از ۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، بعد از چهار سال متواری بودن دستگیر شد.

به گزارش ” انارما ” ؛ سرهنگ ‘رضا خلیلی نژاد’ افزود: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر فروش زمین کشاورزی با اسناد جعلی به آنان، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی در ادامه بیان داشت: با تحقیقات انجام شده فردی با خریداری زمین های کشاورزی با چک بلامحل اقدام به فروش زمین با اسناد جعلی کرده و پس از کلاهبرداری مبلغی معادل ۱۵ میلیارد ریال از تعدادی شهروند متواری شده است.

سرهنگ خلیلی نژاد افزود: پس از اعلام این مورد، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و در نهایت پس از گذشت حدود چهار سال، ماموران پلیس آگاهی با انجام کار اطلاعاتی از حضور این فرد در یکی از نقاط شهرستان انار مطلع و با هماهنگی قضایی طی عملیاتی مشترک توسط پلیس آگاهی اطلاعات و مواد مخدر این فرد را در مخفیگاهش محاصره و علی رغم تلاش در جهت فرار به دام انداخته و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی انار اظهار کرد: این فرد برای سیر مراحل قانونی و جلب رضایت شاکیان به مرجع قضایی معرفی و بلحاظ تعدد احتمال اینکه این مبلغ کلاهبرداری به بیش از۲۰میلیارد نیز افزایش یابد نیز است.

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی