جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ | Friday 30 October 2020

دکتر بیرقی مشاور و رئیس حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد انار بازدید نمود

به گزارش ” انارما ” ؛ رحیم قدیری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد انار در بازدید مشاور و رئیس حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی  نیز با ارائه گزارش مختصری از این واحد دانشگاهی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد انار دارای یک‌هزار و ۲۳۰ دانشجو از مقطع کاردانی تا دکتری است.

رضا میرزاییمعاون رئیس دانشگاه آزاد انار اظهار کرد: همه برنامه‌های دانشجویی و فرهنگی در تقویم اجرایی دانشگاه بر مبنای سند راهبردی و فرهنگی تدوین می‌شود.

وی اضافه کرد: دانشگاه براساس آیین‌نامه و بخشنامه‌های سازمان، برنامه‌های فرهنگی را در طول سال اجرا می‌کند.

مشاور و رئیس حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی انار نیز نکاتی را درباره سند راهبردی فرهنگی و دانشجویی و نحوه اجرای آن و ابزارهای مورد استفاده بیان کرد و توضیح داد: برای تأثیرگذاری هرچه بیشتر برنامه‌ها به همه ابزارها و برنامه‌های مختلف متوسل شوید و از همه ظرفیت‌های بومی و محلی استفاده کنید.

محمدرحیم بیرقی درباره نحوه اجرای آیین‌نامه‌های عفاف و حجاب، نماز، امر به‌ معروف و نهی از منکر و … سؤال‌هایی را طرح و به ارائه توضیحاتی در این باره پرداخت و از قسمت‌های مختلف دانشگاه بازدید کرد.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی