سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ | Tuesday 20 October 2020

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور گفت: قیر سهمیه ای برای روستاهای انار به میزان یک میلیارد تومان اختصاص یافت.

به گزارش ” انارما ” ؛ شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور در دیدار با مسئولان شهرستان انار تصریح کرد:  برای واگذاری زمین به متقاضیان‌ افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد و نیز خانواده شهدا تا ۲۰ درصد قیمت کارشناسی به آنها زمین واگذار می شود.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور در ارتباط با طرح های گردشگری روستایی گفت: بر اساس قانون برنامه و بودجه برای اجرای طرح های هادی در این روستاها بودجه و اعتبار می گذاریم .

شاملو در بحث سهمیه واگذاری قیر به روستاها نیز گفت: دو هزار و ۸۰۰ روستا در استان کرمان بالای ۲۰ خانوار وجود دارد و با توجه به تعداد روستاهایی که به قیر نیاز دارند در شهرستان انار که ۲۰ روستای بالای ۲۰ خانوار وجود دارد  یک میلیارد تومان اعتبار تامین قیر برای آنها اختصاص داده شده است.

وی افزود: چنانچه تا ۲۰ اسفند ماه این اعتبارات جذب شود سهمیه این اعتبارات افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس یکشنبه 24 فوریه 2019 - 8:58 ق.ظ

مهندس جاده نوق بافق هم تعطیل شده تو رو قران یه کاری بکنید . گفتن دهه فجر امسال تموم میشه اما نشد یه فکری بکنید ماشینم ۴ بار تو این جند سال اخیر کمک فنر عوض کردم تو این خرجهای گرونی. مهندس تمومش کن اخر سال شد

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی