جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ | Friday 30 October 2020

جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان انار گفت: مجمع بسیج بزرگترین جمع نخبگان، صاحب‌نظران و ایده پردازان در هر شهرستان بوده که دارای ارکان مختلفی است.

به گزارش ” انارما ” ؛ در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و عملیاتی کردن فرمایشات ایشان و با هدف حفظ انسجام بیشتر اقشار بسیج، اولین مجمع بسیج در سال ۹۷ باحضورنمایندگان اقشار مختلف بسیج در سالن سازمان تبلیغات با حضور مسئولین ادارات و روسای کارگروه برگزار شد.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان انار محسن جمالی زاده گفت: مجمع بسیج بزرگترین جمع نخبگان، صاحب‌نظران و ایده پردازان در هر شهرستان بوده که دارای ارکان مختلفی است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد : این مجمع در قالب ۸ کارگروه به فعالیت های فرهنگی اجتماعی اقتصادی میپردازد  و وظایف این کارگروه در خصوص مسائل شهرستان برمبنای مکتب امام راحل و ارائه راه حل های تخصصی به منظور کمک به کار آمد سازی دستگاه ها و سازمان ها و امید بخشی به مردم ،مطالبه گری برای رشد جامعه است.

جمالی زاده در ادامه افزود : کارگروه فرهنگی شهرستان یکی از کارگروه های تخصصی است که راهکارهای متنوع در زمینه های فرهنگی ارائه و اجرا مینمایند .

این مقام مسئول در ادامه به تشریح وظایف کارگروه ها و عملکرد هاآنان در یک سال اخیر پرداخت.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی