جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ | Friday 30 October 2020

جانشین انتظامی انار از کشف انواع لوازم خانگی قاچاق به ارزش ۶۵۰میلیون ریال خبر داد

به گزارش ” انارما ” ؛سرهنگ علی اسدی جانشین انتظامی انار در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران پلیس اگاهی شهرستان در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز با توجه به اخبار و اطلاعات موثق مبنی بر تردد یک دستگاه اتوبوس اسکانیا حامل کالای قاچاق که از مقصد جزیره قشم به سمت استان یزد در حال طی طریق بود موضوع در دستور کار قرار گرفته و با اجرای تور ایست و بازرسی مقطعی در محورهای مواصلاتی ، اتوبوس مورد نظر رویت و جهت بررسی و بازرسی دقیق توقیف شد.

وی افزود: در بازرسی به عمل آمده اقلام و لوازم خانگی قاچاق با مارکهای خارجی از جمله ماشین ظرفشویی ، ال ای دی، جارو برقی، چای ساز و…. به ارزش ریالی ۶۵۰میلیون ریال که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف شد.

سرهنگ اسدی ضمن اشاره به دستگیری دو متهم در این رابطه و تشکیل پرونده یاداور شد: بازرسی ها در راستای حقوق عامه و حقوق شهروندی در سطح شهرستان همچنان ادامه خواهد داشت و با متخلفین به صورت قاطع وفق مقررات برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی