دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ | Monday 25 January 2021

پیرو فراخوان فرمانده سپاه قدس و به دنبال آن تشکیل ضرب العجل جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و شهرستان ، از کلیه موکبین اربعین حسینی خواست تا به یاری سیل زدگان بشتابند

به گزارش ” انارما ” ؛ علی زهرودی فرماندار شهرستان انار در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان که عصر روز شنبه ۱۷ فروردین در فرمانداری تشکیل گردید بر لزوم اطلاع رسانی به مردم شهرستان جهت مساعدت و جمع آوری اقلام مورد نیاز سیل زدگان تاکید کرد.

وی گفت پیرو فراخوان فرمانده سپاه قدس و به دنبال آن تشکیل ضرب العجل جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و شهرستان ، از کلیه موکبین اربعین حسینی خواست تا به یاری سیل زدگان بشتابند.

لازم بذکر است استان کرمان بعنوان معین خدمت رسانی به استان خوزستان تعیین گردیده است که شهرستان انار نیز با اعزام ۴۵ نیرو و با تقبل طبخ روزانه بخش قابل توجهی از غذای گرم برای سیل زدگان، در بخشی از این خدمت رسانی سهیم است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی