جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ | Friday 30 October 2020

حمله به افراد و ایجاد رعب و وحشت میان خانواده ها هنگامی که در خیابان دیده می شوند از کم ترین آسیب هایی است که می توان به حضور سگ های ولگرددر خیابان های انار اشاره نمود

به گزارش ” انارما ” ، حضور سگ های ولگرد در خیابان های انار مسئله جدیدی نیست و همیشه در ساعات روز یا نیمه های شب صدا وتصویر آن ها شنیده و دیده می شود، پدیده سگ های خیابانی  مدتی است به یک موضوع زیست محیطی تبدیل شده است.

دلایل حضور این تعداد سگ ولگرد در خیابان های انار خود جای سوال دارد. قربانیان معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز درباره علت حضور این همه سگ در سطح انار، رها سازی آن ها از مبادی ورودی شهر را عامل اصلی می داند و معتقد است این حیوانات که گاها هم کهنسال هستند، از شهرهای کوچک اطراف مخصوصا از طرف آذرشهر در ورودی شهر رها شده و به امید یافتن اندک غذایی در داخل شهر ها پرسه می زنند.

حمله به افراد و ایجاد رعب و وحشت میان خانواده ها از کم ترین آسیب هایی است که می توان به حضور سگ های ولگرد در انار اشاره نمود، فرقی هم نمی کند قسمت مرفه نشین شهر باشد یا حاشیه آن، اگر کمی با دقت نگاه کنیم لااقل چندقلاده از آن ها را می بینیم.

حال حضور سگ های ولگرد به سطح شهر محدود نبوده و این حیوانات ولگرد به نزدیکی منازل مسکونی و حتی دم درب خانه ها نیز سَرک می کشند.

در خصوص جمع آوری و عقیم کردن این سگ ها البته مسئولان شهرداری انار ادعا می‌کنند که حامیان محیط زیست مانع جمع آوری سگ‌ها می‌شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

ناشناس یکشنبه 2 ژوئن 2019 - 2:52 ب.ظ

باسلام.در کنار پارک قلعه هم تعدادی سگ هستند که همیشه در کوچه حضور دارن و رفت و امد عادی ما را مختل کرده اند.به گونه ای که ما برای بیرون امدن از خانه همیشه باید مواظب باشیم تا سگ ها حمله نکنند یک چند وقتی از دستشون راحت بودیم دوباره پیدا شدن

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی