دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ | Monday 28 September 2020

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان انار گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب و رفاه حال مرغداران و دامداران،یک واحد مرکز درمانی و مایه کوبی در شهرستان انار راه اندازی شد تا بتواند خدمات درمانی مربوط به امور دام و طیور در منطقه را به نحو مطلوب به دامداران ارائه نمایند

به گزارش ” انارما ” ؛ دکتر کامران شفائی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان انار گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب و رفاه حال مرغداران و دامداران زحمتکش این شهرستان، یک واحد مرکز درمانی و مایه کوبی در شهرستان انار راه اندازی شد تا بتواند خدمات درمانی مربوط به امور دام و طیور در منطقه را به نحو مطلوب به دامداران ارائه نمایند.

وی گفت: یکی از وظایف حساس، مهم و خطیر دامپزشکی، پیشگیری و مبارزه با بیماریهای دامی و مشترک بین انسان و دام است که افتتاح این مرکز می تواند به تحقق این هدف کمک کند. با راه اندازی این مرکز از تردد غیر ضروری دامداران و مرغداران محترم شهرستان انار به شهرستانهای مجاور جهت امور درمانی و دریافت واکسن جلوگیری بعمل آمده و بخش عمده ای از مشکلات مردم در خصوص تأمین واکسن های مورد نیاز دام و طیور و انجام واکسیناسیون و امور درمانی مرتفع خواهد شد.

دکتر شفائی افزود: راه اندازی این مرکز که با تلاش و مساعدت  انارکی محمدی نماینده مردم شریف انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی و همکاری و پیگیری های صورت گرفته توسط اداره کل دامپزشکی و نظام دامپزشکی استان کرمان صورت گرفت باعث دلگرمی دامداران و مرغداران و در نتیجه ارتقاء و پیشرفت صنعت دامداری، دامپروری و مرغداری در این شهرستان و افزایش راندمان تولید و کاهش هزینه های دامداران می گردد.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان انار عنوان کرد در حال حاضر یک واحد داروخانه دامپزشکی و یک واحد مرکز درمانی و مایه کوبی به نشانی انار ،بلوار شهید مطهری آماده خدمت رسانی به مرغداران و دامداران می باشند و شبکه دامپزشکی شهرستان انار هر گونه همکاری و مساعدت لازم با بخش خصوصی را که بتواند باعث کاهش بیماری ها و هزینه های مربوطه و در نتیجه باعث بالا رفتن سطح بهداشتی دامداری ها و تولید بیشتر می گردد خواهد داشت.

در پایان دکتر کامران شفائی گفت: از مسئولین محترم که در راه اندازی مرکز درمانی و مایه کوبی بخش خصوصی دامپزشکی شهرستان انار همکاری لازم را داشته اند و علاوه بر ایجاد اشتغال در این شهرستان موجب تسهیل و بهبود ارائه خدمات درمانی و مایه کوبی دامپزشکی به مردم شهرستان انار گردیده اند کمال تشکر و تقدیر را می نمایم.

انتهای پیام/

 

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

دکتر عبداللهی رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار معرفی شد + تصاویر

مراسم تجلیل از دکتر محمد برجی و معارفه دکتر ساناز عبداللهی بعنوان رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور  مسئولین شهرستان های رفسنجان و انار در محل سالن سلامت شبکه بهداشت انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی