جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ | Friday 10 July 2020

جانشین انتظامی استان در مراسم افتتاح سامانه مها در شهرستان انار گفت: شهرستان انار اولین شهرستانی است که در استان کرمان به مرکز هشدارالکترونیک متصل شده است

به گزارش ” انارما ” ؛ جانشین انتظامی استان در مراسم افتتاح سامانه مها در شهرستان انار گفت: شهرستان انار بعد از کرمان دومین شهرستانی که در استان کرمان به مرکز هشدارالکترونیک متصل شده است.

سرهنگ ناصر فرشید جانشین انتظامی استان کرمان بیان داشت: اتصال اماکن به سامانه مها موجب آسودگی خاطر و امنیت روانی فرد می شود.

وی با اشاره به اتصال۵۰ واحدصنفی به این سامانه در شهرستان تصریح کرد: در راستای پیشگیری از سرقت و دستگیری سریع سارقان طرح هوشمند امنیتی و انتظامی مها راه اندازی شده است.

جانشین انتظامی استان ضمن تشریح سامانه مها توصیه کرد: امیدواریم سایر صنوف و شهروندان برای پیشگیری از جرائم نسبت به اتصال این سامانه اقدام کنند تا احساس امنیت در جامعه بالا رود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

نماز عید سعید فطر در امین شهر برگزار شد

به گزارش انارما؛ همزمان با فرارسیدن عید بندگی خدا نماز عید سعید فطر باحضور مومنین خداجو نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین فلاحی امام جمعه امین شهر درجوار بوستان شهدای گمنام این شهر با ر ...

یادداشت های خصوصی