دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ | Monday 20 January 2020

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی انار گفت: ۱۰۰۰نفر به مناسبت هفته کتابخوانی، به صورت رایگان در کتابخانه‌های این شهرستان عضو شدند

به گزارش ” انارما ” ؛ صادقیان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان انار به برنامه عضویت رایگان کتابخانه‌های عمومی شهرستان انار به مناسبت هفته کتاب اشاره کرد و یادآور شد: به همین مناسبت نزدیک به هزار نفر از علاقه‌مندان به صورت رایگان در کتابخانه‌های عمومی شهرستان انار عضو شدند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد عطر افشانی قبور مطهر شهداء، تجدید پیمان کتابداران و جمعی از اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان با آرمان های شهدا ، شرکت در نماز جمعه، نواخت زنگ مطالعه و کتابخوانی در مدرسه شهید صدوقی، برپایی نمایشگاه کتاب در امین شهر، بازدید از کتابخانه های عمومی ،پذیرایی از مراجعین به کتابخانه ها در هفته کتاب، برپایی نماز جماعت ادارات در محل کتابخانه عمومی شهید باهنرو تجلیل ازکارمندان شرکت کننده در جشنواره رضوی ، برگزاری نشست‌های کتابخوانی در محل فرماندهی انتظامی و دانشگاه آزاد و، برگزاری آزمون مسابقه بزرگ کتابخوانی راز انگشتر ویژه روستای جنوبی شهرستان و تقدیر از کتابداران از دیگر برنامه‌های اجرا شده در هفته کتاب بوده است.
وی همچنین از راه اندازی وافای رایگان در دو کتابخانه شهید باهنر و حضرت زینب (س) روستای ساقی در هفته جاری خبر داد
صادقیان افزود برپایی”ایستگاه نذر کتاب نذر دانایی” و همچنین برگزاری “همایش دوچرخه سواری” از جمله برنامه‌های هفته کتاب بود که به دلیل برودت هوا و بارندگی و همچنین اختلال در شبکه اینترنت اجرای آن مقدور نگردید.

وی از همکاری همه دستگاه‌ها به ویژه امام جمعه محترم شهرستان انار حضرت حجت الاسلام و المسلمین منتظری، فرماندار انار، شهرداران امین شهر و انار ،فرماندهی نیروی انتظامی، مدیریت آموزش و پرورش ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،پایگاه های بسیج روستاهای جنوب شهرستان و بالاخص از کتابداران خدوم کتابخانه های عمومی شهرستان انار که این اداره را در انجام برنامه های هفته کتاب یاری نمودند تقدیر و تشکرنمود.
انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تجمع بزرگ هیات های مذهبی شهر انار در سوگ حاج قاسم سلیمانی و یارانش

تجمع بزرگ مردمی ویژه گرامیداشت شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و یارانش همراه با دسته سینه زنی و زنجیر زنی هیئت های مذهبی و عزاداری در امامزاده محمدصالح انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی