جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ | Friday 10 July 2020

حجت الاسلام منتظری خطیب نماز جمعه انار گفت:یکی از مهم‌ترین وعده‌های دولت به مردم بعد از گرانی بنزین کنترل قیمت دیگر کالا‌ها و خدمات و جلوگیری از افزایش قیمت و گرانی کالا‌ها بود که متأسفانه در بعضی از موارد رعایت نمی‌شود.

به گزارش ” انارما ” ؛ حجت الاسلام منتظری امام‌جمعه شهرستان انار در خطبه‌های نماز جمعه امروز گفت:متأسفانه دربعضی از فیلم‌ها، نمایشنامه‌ها، تئاتر‌ها و بعضی از مفاد قرارداد ۲۰۳۰، بعضی از کنسرت‌های موسیقی و برنامه‌هایی که موجب اختلاط زنان و مردان می‌شوند، هدف تخریب دین و ایمان و متلاشی کردن بنیان خانواده‌ها ست.

او با اشاره به حوادث و فتنه‌های اخیر افزود:درحوادث اخیر توطئه‌ای بسیار خطرناکی توسط دشمنان علیه ایران تدارک دیده شده بود شده بود که به لطف الهی با حضور گسترده مردم خنثی شد.

امام جمعه شهرستان انار گفت:حضور یکپارچه مردم بعد از حوادث اخیر در راهپیمائی‌های خود جوش سراسر کشور، حمایت از اقتدار و امنیت کشور و لبیک به فرمان رهبر عالیقدر انقلاب حضرت امام خامنه‌ای بود.

حجت‌الاسلام منتظری گفت: از دیدگاه جمهوری اسلامی لنگرگاه ثبات، امنیت، وحدت و یکپارچگی ملت بزرگ عراق مرجعیت عالی‌قدر شیعه است.
او بیان کرد:بدون تردید مواضع حکیمانه مرجعیت شیعه با هوشیاری مردم عراق ان‌شاءالله بار دیگر امنیت و آرامش را برای کشور عراق به ارمغان خواهد آورد .

خطیب نماز جمعه انار در ادامه گفت:یکی از مهم‌ترین وعده‌های دولت به مردم بعد از گرانی بنزین کنترل قیمت دیگر کالا‌ها و خدمات و جلوگیری از افزایش قیمت و گرانی کالا‌ها بود که متأسفانه در بعضی از موارد رعایت نمی‌شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

نماز عید سعید فطر در امین شهر برگزار شد

به گزارش انارما؛ همزمان با فرارسیدن عید بندگی خدا نماز عید سعید فطر باحضور مومنین خداجو نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین فلاحی امام جمعه امین شهر درجوار بوستان شهدای گمنام این شهر با ر ...

یادداشت های خصوصی