شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ | Saturday 23 January 2021

حجت‌الاسلام منتظری: متأسفانه روز ۱۸ آذر، روز شهرستان انار کم توجهی می‌شود در حالی که روز هجدهم آذر روز شهرستان انار، فرصتی بسیار خوبی برای خدمت‌گزاری هرچه بیشتر مسئولین به مردم شهرستان انار می باشد.

حجت‌الاسلام منتظری در خطبه‌های نماز جمعه امروز خاطر نشان کرد : به برکت هجرت حضرت معصومه (س) از مدینه به ایران، قم حرم اهل‌بیت و مرکز تولید فرهنگ اسلام ناب محمدی و زمینه‌ساز ظهور حضرت ولی عصر شده است .

وی گفت :  آمریکا در طول هفت سال با حمایت از گروه‌های تکفیری داعش ، کشور عراق را با مشکلات عدیده‌ای روبرو کرد.

حجت‌الاسلام منتظری امام جمعه شهر انار خاطرنشان کرد : سیاست‌مدار کهنه کار آمریکایی جو بایدن گفته است که عراق باید به سه کشور عربی شیعی، عربی سنی و کردی تجزیه شود.

وی افزود: روز ۱۶ آذر ماهیت ضد استکباری و ضد آمریکایی دارد در این روز سه نفر از دانشجویان به دستور آمریکا توسط رژیم مزدور پهلوی به شهادت رسیدند.

امام جمعه شهر انار با گرامیداشت روز هجدهم آذر گفت: روز هجدهم آذر ، روز شهرستان انار ، یادآور خاطره قیام انقلابی مردم شهر انار بر علیه رژیم پهلوی در سال ۵۷ می باشد که منجر به شهادت و مجروحیت بیش از چهل نفر از مردم شد.

منتظری گفت:  متأسفانه به روز ۱۸ آذر، روز شهرستان انار کم توجهی می‌شود در حالی که روز هجدهم آذر روز شهرستان انار، فرصتی بسیار خوبی برای خدمت‌گزاری هرچه بیشتر مسئولین به مردم شهرستان انار می باشد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی