شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ | Saturday 23 January 2021

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان انار گفت: با توجه به محدود بودن منابع آب به خصوص مناطق خشک و نیمه خشک استان، استفاده بهینه از این منابع با پرورش ماهیان خاویاری در استخرها موجب افزایش درآمد کشاورزان و خروج از تک محصولی بودن منطقه می گردد

به گزارش ” انارما ” ؛ عباس مهران مدیر جهاد کشاورزی شهرستان انار گفت: در راستای آموزش بهره برداران بخش کشاورزی کلاس آموزشی پرورش ماهیان خاویاری در  مرکز خدمات جهاد کشاورزی بیاض شهرستان انار به مدرسی یعقوبی و  زیوری از کارشناسان مدیریت شیلات سازمان  استان  برگزار گردید.

وی گفت: در این کارگاه آموزشی ۳۴ نفر از کشاورزان منطقه شرکت و با مفاهیم روز پرورش ماهیان خاویاری آشنا شدند.

مهران خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه این شهرستان با محدودیت منابع آب زیرزمینی مواجه است به این جهت با استفاده بهینه از این منابه با پرورش آبزیان در استخرها می توان بهره برداری بیشتری نمود.

وی در پایان اظهار داشت: آبزی پروری در منطقه سبب خروج از تک محصولی بودن می شود و در پایان این کلاس به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی