سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ | Tuesday 29 September 2020

مراسم استقبال از  اعضای راه یافته به مسابقات محاسبات ذهنی و چرتکه ای ucmas شهرستان انار باحضور خانواده، مربیان و مدیریت این مجموعه برگزار شد. به گزارش ” انارما ” ؛ این دوره از مسابقات ۱۶آذرماه به میزبانی کشور کامبوج برگزار شد و شرکت کنندگان می بایست به ۲۰۰سوال محاسبات ریاضی(جمع و تفریق،ضرب و تقسیم) […]

مراسم استقبال از  اعضای راه یافته به مسابقات محاسبات ذهنی و چرتکه ای ucmas شهرستان انار باحضور خانواده، مربیان و مدیریت این مجموعه برگزار شد.

به گزارش ” انارما ” ؛ این دوره از مسابقات ۱۶آذرماه به میزبانی کشور کامبوج برگزار شد و شرکت کنندگان می بایست به ۲۰۰سوال محاسبات ریاضی(جمع و تفریق،ضرب و تقسیم) در زمان ۸دقیقه پاسخ دهند .

سال گذشته فراگیران یوسی مس شهرستان انار موفق به کسب مقام اول جهانی سطح inter a توسط (آرزو مهرابی نژاد) و و مقام سوم جهانی سطح higher a توسط (فاطمه ناجی زاده)را کسب کنند و امسال شرکت کنندگان  مجموعه ی ucmas شهرستان انار نیز بار دیگر توانستند مقام قهرمانی جهان را  کسب کنند.

پویا جدیدی سطح ele a و مهدی جدیدی سطح inter a توانستند مقام قهرمانی جهان را کسب کنند و همچنین هستی جدیدی در سطح higher a نیز مقام اول جهانی و آرزو مهرابی نژاد در سطح higher b مقام دوم جهانی را ازآن خود کردند.

عکس و گزارش : اسماعیل یعقوبی

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

دکتر عبداللهی رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار معرفی شد + تصاویر

مراسم تجلیل از دکتر محمد برجی و معارفه دکتر ساناز عبداللهی بعنوان رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور  مسئولین شهرستان های رفسنجان و انار در محل سالن سلامت شبکه بهداشت انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی