سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ | Tuesday 19 January 2021

۴۴ نفر از خانواده ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهرستان انار طی ماه جاری به مشهد مقدس اعزام شدند

به گزارش ” انارما ” ؛طی ماه جاری ۴۴ نفر از خانواده ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهرستان انار با کمک یک خیر نیکوکار به مشهد مقدس اعزام‌شده‌اند و به‌زودی نیز ۹۰ نفر از خانواده ایتام شهرستان انار نیز با کمک یک خیر نیکوکار دیگر به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

شمسی معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمان تقویت سطح معنوی، افزایش روحیه نشاط و خود باروی در بین مددجویان و ارتقای سبک زندگی این خانواده‌ها را ازجمله اهداف برگزاری اردوهای زیارتی اعلام کرد و افزود: خیران نیکوکار می‌توانند برای مشارکت در طرح شوق زیارت با مراجعه به سایت شوق زیارت به آدرس « shogheziarat.ir » و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان در این طرح خیرخواهانه مشارکت کنند.

وی ادامه داد: هم‌چنین مردم خیر و نیکوکار استان کرمان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۴*۸۸۷۷* با کمک‌های خود زمینه اعزام مددجویان و نیازمندان را به اماکن مذهبی فراهم کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی