چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ | Wednesday 1 April 2020

با ارسال تصویری از سفره‌ هفت سین منزل خود که مزین به عکس سردار قاسم سلیمانی باشد می توانید در پویش «سین هشتم؛ سلیمانی» شرکت نمائید و از  جوایز ارزنده بهره مند شوید.

به گزارش ” انارما ” ، در آستانه سال جدید و با توجه به سنت دیرین و حسنه ایرانیان در چیدن سفره هفت سین در ابتدای سال جدید شمسی، پایگاه خبری #انارما مسابقه زیباترین سفره هفت سین به همراه عکس شهید والامقام حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌کند.

علاقه مندان می‌توانند با ارسال تصویری از سفره‌ی هفت سین منزل خود که مزین به عکس این شهید والامقام باشد در این پویش شرکت نمائید. در عکس‌های ارسالی اولویت برنده جوایز کسانی هستند که سفره هفت سین خود را مزین به عکس شهید سپهبد سلیمانی فرستاده باشند.

لازم بذکر است حضور اعضای خانواده در عکس الزامی نیست.

مخاطبان میتوانند تصاویر خود را از لحظه‌ی تحویل سال نو به آی دی تلگرام و ایتا AnarmaAdmin@ و یا با شماره ۰۹۱۳۹۹۴۸۹۴۹  در شبکه‌های اجتماعی ارسال کنند.

عکس‌های ارسالی بعد از تأیید اولیه در کانال انارما منتشر خواهد شد و از آنجایی که انتخاب عکس‌های برتر بر اساس آرای مردم خواهد بود، با ارسال پست اصلی عکس منتشر شده خودتان در کانال انارما  به اقوام و آشنایان آرای بیشتری کسب کنید.

مهلت ارسال عکس تا تاریخ ۱۰ فروردین خواهد بود.

هدیه برنده نفر اول مسابقات مبلغ ۳۰۰ هزارتومان و نفر دوم ۲۰۰ هزار تومان و نفر سوم ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود که در روز ۱۵ فروردین، در کانال و سایت خبری انارما معرفی خواهند شد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس جمعه 20 مارس 2020 - 10:47 ق.ظ

اگر میشه خودتون داور باشید ما دوست و رفیق و اشنا کم داریم

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

درختکاری به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری + تصاویر

مراسم هفته منابع طبیعی و روز درختکاری با حضور مسئولان و روسای ادارات برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی