پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | Thursday 4 June 2020

با مشارکت بیش از ۱۸۰ نفر در پویش “سین هشتم؛ سلیمانی”، اسامی ۴ نفر برگزیده اعلام شد.به گزارش ” انارما ” ، برگزیدگان مسابقه “سفره هفت سین مزین به تصویر حاج قاسم سلیمانی” اعلام شدند.

این مسابقه در آستانه سال جدید و با توجه به سنت دیرین ایرانیان در چیدن سفره هفت سین در ابتدای سال جدید ، به همت پایگاه خبری انارما برگزار شد.

شرکت کنندگان با ارسال تصویری از سفره هفت سین خود مزین به عکس سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی، در این مسابقه شرکت نمودند.

ارسال عکس برای این پویش که از نخستین روز سال ۹۹ آغاز شده تا پایان روز دهم فروردین ادامه داشت و امروز با پایان رأی گیری، نفرات برتر اعلام شدند.

براساس این گزارش، بیش از ۱۸۰ نفر به پیام رسان های مختلف به ادمین پایگاه خبری انارما پیام دادند که در مجموع تنها ۷۶ اثر با این موضوع مطابقت داشت و مورد قبول داوران از نگاه “هنری ، سادگی ، زاویه دید عکس و نماد مقاومت” قرار گرفت که با نفرات برتر تماس گرفته شد.

انارما از شرکت کنندگانی که غیر بومی و از سراسر کشور از جمله ” فارس ، بجنورد ، قم ، بندر امام خمینی ، اصفهان ، تهران و … ” در این مسابقه شرکت کرده اند کمال تشکر را دارد.

براین اساس افراد زیر به ترتیب حائز رتبه داوران شدند:

۱. محبوبه سربازی از انار ” نماد مقاومت “

۲. امین رضا و هدیه زهرا زینلی از انار

۳. فاطمه اکبری از انار 

۴. اکرم زمانیان از قم

تصاویر ارسالی شرکت کنندگان 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

نماز عید سعید فطر در امین شهر برگزار شد

به گزارش انارما؛ همزمان با فرارسیدن عید بندگی خدا نماز عید سعید فطر باحضور مومنین خداجو نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین فلاحی امام جمعه امین شهر درجوار بوستان شهدای گمنام این شهر با ر ...

یادداشت های خصوصی