یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ | Sunday 17 January 2021

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان انار گفت:در هفته جهاد کشاورزی امسال ۴ طرح دامپروری و آب و خاک در شهرستان انار به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش ” انارما ” ؛ ،عباس مهران، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان انار گفت: به مناسبت هفته جهاد کشاورزی چهار طرح آبیاری تحت فشار و دامپروری با هزینه کرد بیش از ۳۶ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۲۲ نفر به بهره برداری می‌رسد.

او تصریح کرد: این طرح‌ها شامل سه طرح آب و خاک و یک طرح تولیدات دامی است.

مهران تصریح کرد:سه طرح آب و خاک شامل، یک طرح آبیاری زیرسطحی ۵۰ هکتاری، با هزینه کرد اعتبار کل ۱۳ میلیارد ریال که ۸ و نیم میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، یک باب کانال بتنی به طول ۷۵۰ متر با هزینه کرد اعتبار دولتی هزار و۲۰ میلیون ریال و مرمت و لایروبی قنات بیاض به طول ۲۵۰ متر با هزینه کرد اعتبار دولتی ۱۴۸۰ میلیون ریال در این هفته به بهره برداری می‌رسد.

او اظهار داشت: از دیگر طرح‌های قابل افتتاح در این شهرستان، یک طرح پرورش بوقلمون ۶ هزار و ۳۰۰ قطعه‌ای با هزینه کرد ۲۰ میلیارد ریال است که با افتتاح این طرح اشتغال ۵ نفر در منطقه فراهم می‌شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی