جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ | Friday 22 January 2021

حجت الاسلام دکتر جلالی نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: ما هنوز شاهد مدیریت جهادی و انقلابی در انار و رفسنجان نیستیم و مدیریت انقلابی هم به معنای حزب اللهی بازی نیست؛ بلکه به معنای تلاش شبانه روزی برای رفع مشکلات مردم است.

به گزارش ” انارما ” ؛ جلسه شورای اداری شهرستان انار با حضور نماینده مردم شهرستان های انار و رفسنجان در مجلس و دیگر مسئولان شهرستانی در محل فرمانداری انار برگزار شد.

حجت الاسلام دکتر جلالی نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: ما هنوز شاهد مدیریت جهادی و انقلابی در انار و رفسنجان نیستیم و مدیریت انقلابی هم به معنای حزب اللهی بازی نیست؛ بلکه به معنای تلاش شبانه روزی برای رفع مشکلات مردم است.

نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس گفت: اکنون شهرستان انار به لحاظ کمی و کیفی وضعیت بسیار خوبی در دریافت اعتبارات ملی ویژه توسعه شهری و روستایی دارد و با اتحاد و انسجام حاکم در مجموعه ، این شهرستان جایگاه خوبی برای پایلوت طرح های اشتغالزایی خواهد بود .

حجت الاسلام جلالی خاطرنشان کرد: اولویت کاری ما اشتغال است و تا پایان دور خدمت، دو هزار شغل در انار و رفسنجان ایجاد خواهیم کرد.

وی گفت:  مدیران شهرستان گزارش کار فصلی خود را به من بدهند تا بنده در مجلس از هر بخشی با اطلاعات کافی حمایت انجام دهم و اگر گزارش ندادید از جناب فرماندار خواستارم.

نماینده مردم شهرستان‌های رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در هفته‌های اخیر شاهد افزایش یک دفعه قیمت زمین و مسکن در استان کرمان هستیم که در حال تبدیل شدن به بحران است عنوان کرد: در شهرستان‌های رفسنجان و انار که حوزه انتخابیه بنده است کشاورزان مشکلاتی دارند که برنامه‌ای برای برطرف شدن این مشکلات وجود ندارد.

وی به غیر قانونی بودن فروش املاک و اموال شرکت تعاونی پسته اشاره کرد و گفت: هیچ وکالتی از سهامداران نداشتند و ما خواهان بازگشت این اموال به شرکت هستیم در این خصوص بازرسی ورود کند.

حجت الاسلام جلالی به فروش و صادرات پسته اشاره کرد و خاطرنشان کرد: خواهان خروج پیمان ارزی برای رفع چالش پسته هستیم و تلاش های خوبی در این راستا انجام گرفته،  نماینده کرمان و زرند و سیرجان کمک کرده اند و به نتایجی هم رسیده ایم و تا سقفی از پیمان ارزی خارج می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد : اگر حداقل نمی توانیم مشکل مردم را حل کنیم که چنین فرضی محال است ، مثل مردم زندگی کنیم و با ایشان همدردی کنیم.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی