چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ | Wednesday 25 November 2020

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت انار گفت: در شهرستان انار ۳ هزار ۵۴۶ سالمند ذاریم که از این تعداد قریب به ۵۰ نفر آنان تحت پوشش بهزیستی هستند

به گزارش ” انارما ” ؛ مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت انار در گفت‌وگو با پایگاه خبری انارما همزمان با روز جهانی سالمند،  در خصوص آمار سالمندان شهرستان گفت: طبق آمار سال ۹۹ در شهرستان انار ۱۰ درصد از جمعیت شهرستان را سالمندان تشکیل می دهند و  با توجه به جمعیت  ۳۶ هزار و ۴۹۲ نفری شهرستان انار ۳ هزار ۵۴۶ سالمند ذاریم که از این تعداد قریب به ۵۰ نفر آنان تحت پوشش بهزیستی هستند .

میرکی در ادامه سخنانش عنوان داشت: بر اساس آمار و نتایج آخرین سرشماری در شهرستان انار تعداد ۴۹۳ سالمند در وضعیت مشابه تنها زندگی می کنند.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت انار در ادامه تصریح کرد: از تعداد کل سالمندان ۹۲۱ سالمند در شهرستان انار داریم  که مبتلا به دو یا چند بیماری زمینه ای (هم ابتلایی) نیز هستند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی