چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ | Wednesday 2 December 2020

تعدادی از‌ داوطلبین آزمون شرکت پیشگامان افق مس کرمان در اعتراض به محدود بودن نفرات اناری قبول‌ شده در مصاحبه این آزمون جلوی ‌فرمانداری و دفتر امام جمعه انار تجمع کردند

به گزارش انارما، صبح امروز چهارشنبه ۱۴ آبان ماه تعدادی از‌ داوطلبین آزمون شرکت پیشگامان افق مس کرمان در اعتراض به محدود بودن نفرات اناری قبول‌ شده در مصاحبه این آزمون جلوی‌فرمانداری انار تجمع کردند.

تعدادی از تجمع کنندگان در این خصوص‌به دیدار‌ فرماندار و امام جمعه شهرستان انار رفته و‌ خواسته شان را مطرح‌کردند.

داوطلبین معترض در این خصوص به فرماندار انار گفتند: قریب ۳۶۰نفر‌ از انار‌ در این آزمون شرکت کرده اند که مطابق با قولی که نماینده سابق مردم انار در مجلس داده بود مقرر بوده که ۱۰۰نفر از داوطلبین شهرستان انار در این آزمون پذیرفته شوند که علیرغم محقق نشدن این موضوع انتظار میرفت که ۳۵نفری که در مرحله اولیه آزمون قبول‌شده و برای مصاحبه فراخوانده شده بودند قبول شوند که متاسفانه این اتفاق‌هم نیفتاد و فقط ۷نفر از این تعداد پذیرفته نهایی‌شده اند.

زهرودی فرماندار انار و منتظری امام جمعه شهرستان پس از استماع صحبت های معترضین ، جهت پیگیری موضوع و احقاق حقوق جوانان اناری قول مساعدت دادند.

انتهای پیام/

 

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی