چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ | Wednesday 2 December 2020

در حاشیه جلسه ستاد پیشگیری از کرونا، دکتر عبداالهی رئیس شبکه بهداشت و درمان در گفت و گو با خبرنگار انارما با نامطلوب‌ عنوان کردن وضعیت شهرستان انار گفت: قریب ۹۰درصد کسانی که برای تست گیری به بیمارستان مراجعه میکنند تستشان مثبت است و در هفته گذشته روزانه بیش از ۲۰مورد مبتلای جدید ثبت شده […]

در حاشیه جلسه ستاد پیشگیری از کرونا، دکتر عبداالهی رئیس شبکه بهداشت و درمان در گفت و گو با خبرنگار انارما با نامطلوب‌ عنوان کردن وضعیت شهرستان انار گفت: قریب ۹۰درصد کسانی که برای تست گیری به بیمارستان مراجعه میکنند تستشان مثبت است و در هفته گذشته روزانه بیش از ۲۰مورد مبتلای جدید ثبت شده است که در این مدت ۳نفر فوتی و ۵‌مورد بستری جدید نیز داشته ایم.

وی با اشاره به مبتلای تعداد زیادی از پرسنل و کادر پزشکی بیمارستان انار به کرونا گفت:. در این مدت ۴نفر از‌ پزشکان، ۴نفر از بخش‌رادیولوژی، ۴نفر از پرسنل زایشگاه و ۳ نفر از قسمت تاسیسات و خدمات بیمارستان به کوئید۱۹ مبتلا شده اند‌.

دکتر عبدالهی در خصوص‌ ادامه روند افزایشی مبتلایان گفت: علیرغم داشتن امکانات و زیرساخت های محدود ، یک ساختمان برای تست گیری از افراد آماده شده که دوشنبه به بهره برداری میرسد و احتمال بستری مبتلایان در داخل شهرستان انار نیز در صورت ادامه روند فعلی وجود دارد که در این خصوص افراد در یک مکان منتخب بستری و‌ قرنطینه خواهند شد.

گزارش:مهدی خلیلی

 

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی