شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ | Saturday 16 January 2021

خیر گرانقدر حاج احمد ذوالفقاری(فرزند اکبر) هزینه خرید یک دستگاه اکسیژن ساز مرکزی برای بیمارستان انار به اعتبار یک میلیارد و سیصد میلیون تومان را پرداخت کرد‌.

به گزارش #انارما، در جلسه ای که صبح امروز دوشنبه ۳آذر در محل دفتر امام جمعه انار برگزار شد ، خیر گرانقدر حاج احمد ذوالفقاری(فرزند اکبر) هزینه خرید یک دستگاه اکسیژن ساز مرکزی برای بیمارستان انار به اعتبار یک میلیارد و سیصد میلیون تومان را پرداخت کرد‌.

آقای ذوالفقاری تقبل هزینه خرید دستگاه اکسیژن ساز را به نیت همسر مرحومش(حاجیه سکینه ناجی) انجام داد.

لازم بذکر است با راه اندازی این دستگاه در شرایط حاد کرونایی نیاز اکسیژن بیماران بستری در بیمارستان و اورژانس انار و همچنین افراد نیازمند به کپسول اکسیژن که در منزل قرنطینه هستند به طور کامل تامین خواهد شد.

تاکنون اکسیژن بیمارستان به صورت موقت و با کپسول و دستگاه های اکسیژن ساز‌ کوچک تامین می شد که مشکلات زیادی را درخصوص شارژ دستگاه ها ایجاد کرده بود که با خرید دستگاه اکسیژن ساز مرکزی این مشکل مرتفع خواهد شد.

💬گزارش و عکس: مهدی خلیلی

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی