یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ | Sunday 28 February 2021

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی برای بازی های المپیک تایلند به میزبانی شهرستان کرمان برگزار خواهد شد و تیم جوانان شهرستان انار شنبه ۲۰ دی ماه جهت شرکت در این مسابقات اعزام خواهند شد

به گزارش ” انارما ” ؛ مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی برای بازی های المپیک تایلند به میزبانی شهرستان کرمان برگزار خواهد شد و تیم جوانان شهرستان انار شنبه ۲۰ دی ماه جهت شرکت در این مسابقات اعزام خواهند شد.

🔸چهار رزمیکار شهرستان انار در سبک اسپورت سامبو عباس حسن خانی با وزن ۵۸ کیلو گرم، حامدیعقوبی با وزن ۶۴ کیلوگرم، سیدعلیرضا سجادی با وزن ۵۸ کیلوگرم و امیرحسین جعفری در سبک کامبت سامبو با ۵۸ کیلوگرم از شرکت کنندگان این دوره مسابقات خواهند بود.

🔸لازم به ذکراست عباس حسن خانی رزمی کار اناری و عنوان دار استان کرمان درسال ۹۶که موفق شد باکسب ۲مدال طلا در دو بخش کامبت سامبو و اسپورت سامبو جواز حضور در اردوی تیم ملی سامبو جمهوری اسلامی را کسب کند بعداز ۲سال دوری از میادین دوباره اعلام حضور کرد و پرتوانتر درحال تمرین وکسب افتخارات بیشتر برای استان کرمان وشهرستان انار می باشد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی