جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Friday 23 April 2021

فرمانده انتظامی شهرستان انار گفت: باورود یک محموله مواد مخدر توسط قاچاقچیان در شهرستان انار یک دستگاه خودرو سواری پراید ۱۱۱توقیف ، ۳ نفر اعضای باند دستگیر و روانه زندان شدند.

به گزارش انارما به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان انار سرهنگ رضاخلیلی نژاد در این خصوص بیان داشت : مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در ۲۴ ساعت گذشته با انجام اقدامات اطلاعاتی از ورود یک محموله مواد مخدر توسط قاچاقچیان در شهرستان انار مطلع شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان انار افزود: مأموران انتظامی پس از شناسایی مسیر تردد قاچاقچیان مواد مخدر و زیر نظر گرفتن خودروی حامل مواد، در نهایت دستور به توقف این خودرو را دادند.

وی با بیان اینکه راننده خودرو بدون توجه به دستور ایست پلیس قصد فرار داشت که با سرعت عمل مأموران انتظامی روبرو شد و به ناچار خودرو را متوقف کرد عنوان داشت: در بازرسی از این خودرومقادیر قابل توجهی شیشه وهروئین کشف شد.

سرهنگ خلیلی نژاد بیان داشت: در این رابطه یک دستگاه خودرو سواری پراید ۱۱۱توقیف، ۳ نفر اعضای باند دستگیر و روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری از “سیزده بدر” ۱۴۰۰ در ارتفاعات اطراف انار

هر ساله ۱۳ فروردین خانواده‌ها به دل طبیعت پناه می‌بردند تا در کنار یکدیگر و در جمع‌های خانوادگی روز مفرح  و به یادگار برای نوروز خود رقم بزنند ...

یادداشت های خصوصی