پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ | Thursday 17 June 2021

به گزارش انارما ؛ در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان انار ، صبح امروز ۳۱ فروردین ماه فرماندار انار با اشاره به جدیت در کنترل ورودی و خروجی شهرستان گفت : حمل دام سنگین و سبک، طیور، گندم و آرد بدون مجوز قانونی قاچاق میباشد و بایستی به شدت با قاچاق […]

به گزارش انارما ؛ در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان انار ، صبح امروز ۳۱ فروردین ماه فرماندار انار با اشاره به جدیت در کنترل ورودی و خروجی شهرستان گفت : حمل دام سنگین و سبک، طیور، گندم و آرد بدون مجوز قانونی قاچاق میباشد و بایستی به شدت با قاچاق آن برخورد شود.

سرهنگ اسلامی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان در این جلسه گزارش داد : در سال۹۹ به ارزش بالغ بر ده میلیارد و پانصد میلیون تومان کالا در حوزه شهرستان کشف شد.

مهران مدیر جهاد کشاورزی نیز از اتمام پلاک گذاری تراکتورها ، پلاک کوبی دام سنگین در سطح شهرستان خبر داد و افزود پلاک کوبی دام سبک در مراحل آخر بوده که در این زمینه در سطح استان مقام پنجم رو داریم.

وی تاکید کرد جهت دریافت سهمیه نهاده های دامی ، دامداران ملزم به پلاک کوبی و بیمه دامهای خود می باشند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویر/ احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ مراسم سومین شب قدر ماه مبارک رمضان با حضور پرشور مردم شهرستان انار و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در امامزاده محمدصالح(ع) و مساجد انار  برگزار شد. عکس : اسماعیل ی ...

یادداشت های خصوصی