دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Monday 17 May 2021

با توجه به عدم فعالیت و استقرار ثابت پایگاه انتقال خون در انار، مسئولین مربوطه تنها در روزهای مختلف سال نسبت به اعزام اکیپ سیار خون گیری به این شهرستان مبادرت می کند

به گزارش انارما ؛ ایرج شکوهی سرپرست انتقال خون استان کرمان عنوان کرد: در حال حاضر در ذخایر همه گروه های خونی به ویژه گروه های خونی منفی، +O و A+ در استان با کمبود مواجه هستیم، از مردم دعوت میکنم تا با اهدای خون در شب های پرفیض قدر به یاری نیازمندان به خون بشتابند.

وی افزود:پایگاه مرکزی کرمان واقع در بلوار ۲۲ بهمن از ساعت ۱۶ تا ۲۴ و پایگاه شهید فیروزی واقع در میدان آزادی، ابتدای بلوار جمهوری از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه ۲۴ و پایگاه های اهدای خون در شهرستان های #رفسنجان، سیرجان، جیرفت و بم از ساعت ۲۱ الی ۲۴ آماده خدمت رسانی به هم استانی ها هستند.

وی گفت: در همه مراکز اهدای خون پروتکل های بهداشتی به درستی و به صورت کامل رعایت می شود.

لازم بذکر است شهرستان #انار فاقد پایگاه انتقال خون ثابت است و اکیپ سیار انتقال خون رفسنجان هرازگاهی به منظور خون گیری از مردم حضور می یابند.

 درحالی که اهدا خون یکی از اقدامات مهم در راستای کمک به بیماران نیازمند است و همواره مورد توجه مردم این شهرستان قرار گرفته است.

امیدواریم مسئولان شهرستان و استان راه اندازی پایگاه انتقال خون شهرستان انار را به عنوان یک مطالبه عمومی مردم به طور جدی پیگیری کنند.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویر/ احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ مراسم سومین شب قدر ماه مبارک رمضان با حضور پرشور مردم شهرستان انار و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در امامزاده محمدصالح(ع) و مساجد انار  برگزار شد. عکس : اسماعیل ی ...

یادداشت های خصوصی