دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ | Monday 27 September 2021

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان انار گفت: در هفته دولت ۴ طرح کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۷۲ میلیارد ریال در انار به بهره برداری رسیدند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان انار گفت: در هفته دولت ۴ طرح کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۷۲ میلیارد ریال در انار به بهره برداری رسیدند.

به گزارش ” انارما ” ؛ عباس مهران، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان انار گفت: در هفته دولت ۴ طرح کشاورزی با هزینه کرد قریب به ۷۲ میلیارد ریال که بیش از ۱۲ میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، به بهره برداری رسیدند.

او تصریح کرد: این طرح‌ها شامل یک طرح آبیاری قطره ­ای، یک باب استخر ذخیره آب، یک واحد آب انبار و یک واحد بسته بندی خشکبار است.

مهران بیان کرد: طرح آبیاری قطره‌ای در سطح ۷۰ هکتار با هزینه کرد اعتبار دولتی قریب به  ۱۲ میلیارد ریال اجرا شده است.

او گفت: همچنین یک باب استخر ذخیره آب به حجم ۳۵ مترمکعب و یک آب انبار به ظرفیت ۶۳ مترمکعب از دیگر طرح‌های افتتاح شده در هفته دولت هستند که با هزینه کرد ۶۵۰ میلیون ریال اعتبار دولتی اجرا شده اند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان انار تصریح کرد: همچنین به مناسبت هفته دولت، یک طرح بسته بندی خشکبار به ظرفیت سالانه ۵۰۰ تن به بهره برداری رسید که با افتتاح این طرح، ۶ شغل در منطقه ایجاد شده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

یادواره شهید مدافع حرم و ۷ شهید شهرک صفائیه شهرستان انار برگزار شد

به گزارش انارما همزمان با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان یادواره شهید مدافع حرم و ۷ شهید شهرک صفائیه شهرستان انار به همت هیئت محبین الزهرا و پایگاه مقاومت ب سیج المهدی برگزار شد. این مراسم با رعایت ف ...

یادداشت های خصوصی