جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ | Friday 3 December 2021

معاون سیاسی فرماندار انار با اشاره به آخرین وضعیت جایگاه‌های بنزین در شهرستان گفت: در حال حاضر ۷ جایگاه سوخت در شهرستان انار به سامانه هوشمند متصل شده‌اند و بنزین ۱۵۰۰ تومانی عرضه می کنند.

به گزارش انارما؛ بهنویی معاون سیاسی فرماندار انار با اشاره به آخرین وضعیت جایگاه‌های بنزین در شهرستان گفت: در حال حاضر ۷ جایگاه سوخت در شهرستان انار به سامانه هوشمند متصل شده‌اند و بنزین ۱۵۰۰ تومانی عرضه می کنند.

وی در گفت و گو با خبرنگار انارما عنوان کرد : هفت جایگاه سوخت فعال متصل به کارت سوخت شامل رفاه انار ، یاس انار ،بقائی ، احمدآباد انار ، بیاض،امین شهر ، لطف آباد می باشد و تنها جایگاه سوخت گلشن انار بدلیل اشکال در دستگاه کارت خوان پمپ تا اطلاع ثانوی از ارائه بنزین سهمیه ای معذور است.

معاون سیاسی فرماندار انار در پایان خاطر نشان کرد: مردم می‌توانند با مراجعه به سایت “شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی”، جزئیات مربوط به جایگاه‌های سوخت فعال در هر استان و شهرستان را مشاهده کنند.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از مراسم عزاداری اربعین حسینی در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ مراسم عزاداری امروز(۵مهر) همزمان با اربعین حسینی با حضور در صحن امام علی امامزاده محمدصالح (ع) انار برگزار شد. این مراسم بصورت کامل از شبکه کرمان و بخش هایی از آن به ...

یادداشت های خصوصی