سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ | Tuesday 28 June 2022

حجم زیادی از پسماندهای واکسیناسیون کووید ۱۹ در طبیعت شهر انار مشاهده شد اقدامی که تهدید جدی برای سلامت جامعه تلقی می شود.

به گزارش انارما ؛ حجم زیادی از پسماندهای واکسیناسیون کووید ۱۹ در طبیعت شهر انار مشاهده شد اقدامی که تهدید جدی برای سلامت جامعه تلقی می شود.

زباله‌های کووید ۱۹ از جمله سرسوزن،سرنگ و ویال از جمله زباله‌های ویژه‌ای هستند که میزان سواستفاده و آلودگی‌هایشان بالا بوده و بایستی به‌صورت ویژه و جدا از سایر زباله‌ها معدوم و از انتشار آنها در محیط زیست جلوگیری شود.

این نوع زباله ها ناقلان بیماری‌ها و میکروب‌ها بوده و اگر به‌درستی نسبت به امحاء این زباله‌ها اقدام نشود قطعاً نه‌تنها مأموران جمع‌آوری زباله بلکه حتی مردم نیز از این زباله‌ها آسیب‌دیده و بیمار خواهند شد.

در این میان نکته قابل تامل این است که سکوت متولیان بهداشت و سلامت مردم و گاه بی‌خبری آنها از چنین فاجعه‌ای، از کار افرادی که اینگونه زباله‌ها را در معابر عمومی رهاسازی می‌کنند، بدتر است.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

برگزاری دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه انار

به گزارش خبرنگارانار ما دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه مقاومت بسیج شهرستان انار برگزار شد. هدف از اجرای این دوره جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و کمک به تحقق تمدن نوین اسلامی که مد نظر ...

یادداشت های خصوصی