یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ | Sunday 5 February 2023

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کرمان گفت : عملیات حفر چاه و انتقال آب شهرک صنعتی انار بعد از برگزاری مناقصه و تعیین پیمانکار آغاز شده و امیدواریم با همکاری واحدهای مستقر در شهرک سرعت بیشتری پیدا کند .

به گزارش *#انارما* ، اخیرا خبر اخذ مجوز جهت حفر یک چاه آب جدید در محدوده حسین آباد غرب شهرستان انار سوالات و ابهامات زیادی را در اذهان مردم ایجاد کرده است.

طبق بررسی های صورت گرفته، این مجوز به استناد دیدار فرماندار انار با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کرمان صورت گرفت و در جریان این دیدار میجانی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی کرمان اعلام کرد: عملیات حفر چاه و انتقال آب شهرک صنعتی انار بعد از برگزاری مناقصه و تعیین پیمانکار آغاز شده و امیدواریم با همکاری واحدهای مستقر در شهرک سرعت بیشتری پیدا کند .

فرماندار انار در این خصوص نیز خاطر نشان کرد: از آنجا که شهرک صنعتی برای آب مورد نیاز خود مجبور است روزانه از طریق تانکر آب تامین کند آغاز عملیات حفر چاه و انتقال آب به شهرک صنعتی شهرستان انار در دستور کار قرار گرفته شد، این در حالیست عدم وجود آب ، رغبت بسیاری از سرمایه گذاران بومی و غیر بومی را کاهش داده است.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی