سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ | Tuesday 6 June 2023

به گزارش #انارما؛ هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس با برگزاری دیدار مس رفسنجان و مس کرمان در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان پیگیری شد. مس رفسنجان با برد یک بر صفر مقابل مس کرمان ۴۴ امتیازی شد و در رده ششم باقی ماند، مس کرمان هم با این باخت […]

به گزارش #انارما؛ هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس با برگزاری دیدار مس رفسنجان و مس کرمان در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان پیگیری شد.

مس رفسنجان با برد یک بر صفر مقابل مس کرمان ۴۴ امتیازی شد و در رده ششم باقی ماند، مس کرمان هم با این باخت ۲۱ امتیازی ماند و از جایگاه چهاردهم تکان نخورد.

با توجه به پیروزی صنعت نفت آبادان و ۲۰ امتیازی شدن این تیم که در رده پانزدهم قرار دارد، مس کرمان با این باخت جایگاهش بیشتر از قبل برای سقوط به خطر افتاد تا این تیم در سه هفته پایانی، نبردی نفس‌گیر با آبادانی‌ها برای نرفتن به دسته اول داشته باشد.

📸 عکس: علیرضا زمانی

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی