یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ | Sunday 26 May 2024

قیمت دلار با افزایش 50 تومانی، سکه با افزایش 41 هزار تومانی و هر گرم طلا …

به گزارش انارما،در این رابطه صرافان بازار ارز و سکه معتقدند افزایش تقاضای مردم برای خرید ارز و سکه در آستانه شب عید باعث افزایش قیمت این کالاها شده و از سوی دیگر نوسان ارزش اونس جهانی در کنار روابط بین الملل و سیاسی بی تاثیر نبوده است.
این روزها نرخ ارز و طلا در بازار روند رو به رشدی گرفته است به طوری که قیمت دلار از 3000 تومان فراتر رفته و سکه تمام در حال رسیدن به مرز یک میلیون تومان است.
 قیمت دلار با افزایش 50 تومانی، سکه با افزایش 41 هزار تومانی و هر گرم طلا با افزایش 2600 تومانی بیشترین افزایش قیمت را در چند روز گذشته به ثبت رساندند.
در این رابطه صرافان بازار ارز و سکه معتقدند افزایش تقاضای مردم برای خرید ارز و سکه در آستانه شب عید باعث افزایش قیمت این کالاها شده و از سوی دیگر نوسان ارزش اونس جهانی در کنار روابط بین الملل و سیاسی بی تاثیر نبوده است.
محمد کشتی‌آرای، رییس اتحادیه طلا و جواهر به ایسنا گفت: شاخص‌ها و آمارهای آمریکا در چند روز گذشته منفی بوده که این عامل باعث افزایش اونس جهانی شده است و به طور متوسط در یک ماه گذشته هر اونس طلا 100 دلار افزایش قیمت داشته است.
او ادامه داد:‌ از سوی دیگر سفرهای نوروزی باعث افزایش تقاضا برای خرید ارز و سکه شده است.
کشتی‌آرای تاکید کرد: ‌در حال حاضر قیمت سکه تمام با ارزش آن برابری می‌کند اما این موضوع در سکه‌های نیم، ربع و گرمی صادق نیست.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی