سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ | Tuesday 21 March 2023

بهائیت بدلیل خودبرتربینی‌اش نسبت به تشیع، معمولاً در کشورهای با ریشه شیعی، بهتر عمل می‌کند و با مرکزیتی که سابقاً در مصر داشتند، کتابهایشان در قاهره، یا در بمبئی هند چاپ می‌شده است

تشکیلات بهائیت با دستور مستقیم بیت‌العدل، تاکتیک خود را در رابطه با مسئولین نظام طی نامه‌ای محرمانه تغییر دادند و خواستار شکست قبح عدم ارتباط با مسئولان کشوری شد.

به گزارش انارما، تشکیلات بهائیت در داخل کشور بعد از شکست‌های پی در پی خود در دولت پیشین، این بار تاکتیک قدیمی خود را در پیش گرفتند. ارتباط با مسئولین ارشد نظام و ارسال نامه‌های زنجیره‌ای به مسئولین در تمامی رده‌ها و ارتباط با محافل سیاسی کشور جهت ایجاد مشروعیت بیشتر در جامعه و نفوذ در دستگاه‌های دولتی جهت تغییر قوانین و موازین اتخاذ شده در مخالفت با جریان‌های منحرف دینی و امنیتی، در دستور فعالیت‌های آتی گروه‌های فعال تشکیلات بهائیت در ایران قرار گرفته است.

 

بهائیان شانه به شانه تکفیری‌ها در منطقه

بهائیت بدلیل خودبرتربینی‌اش نسبت به تشیع، معمولاً در کشورهای با ریشه شیعی، بهتر عمل می‌کند و با مرکزیتی که سابقاً در مصر داشتند، کتابهایشان در قاهره، یا در بمبئی هند چاپ می‌شده است.
افراد بهائی ساکن در منطقه خاورمیانه و بهائیان ایرانی که دارای تابعیت آمریکایی هستند، بنا به درخواست خود، در ارتش امریکا عضو می‌شوند و به عنوان یک تفنگدار دریائی نیروهای مسلح آمریکا به مناطق مختلف اعزام می‌شوند. داوطلبان بهائی ارتش امریکا، به کشورهایی اعزام می‌شوند که در‌صد شیعیانش در منطقه بیشتر باشد؛ کشورهایی مثل عراق، یمن، بحرین و حضور آنها در کشورهایی مانند سوریه و مصر نیز به چشم می‌خورد. افراد بهائی با اعتقاداتی که دارند مرتکب جنایات خاصی در کشورهای منطقه می‌شوند که زبان‌زد عام و خاص است. بهائیان هر جایی را که می‌خواستند اسلام را بکوبند در آنجا با رضایت کامل پیش‌قدم می‌شدند و حضور بهم می‌رسانند.

منبع:بوتيا

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی