چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 12 June 2024

دهه کرامت یادآور شرافت های انسانی می شود، تحفه ای که از خدای کریم بر جوهره وجود ما دمیده شد، فرصتی که باید به بازخوانی آنچه بر نفس و وجود خود روا داشته ایم، روی آوریم

به گزارش انارما،وقتی سایه کرامت کریمی بر سر ما باشد و در سایه‌سار وجود پربرکت او به حیات خود ادامه می‌دهیم، هرگز هیچ شک و شبهه‌ای در افکار خود دخیل نکنیم که رستگاری ما حتمی و یقینی خواهد بود.

635144878165515717

حیات ما در این سرزمین مرهون کرامت، عنایت و توجه ویژه ای است که حضرت ثامن الائمه، هشتمین سپهر آسمان امامت و ولایت و خواهر مکرمه اش حضرت فاطمه معصومه (س) نسبت به ما دارند، با کرامت مهر و ماه این سرزمین، راه سعادت و بهروزی، در پیش روی ما راه هدایت می شود و در مسیر آن به کمال می رسیم.

دهه کرامت یادآور مصادیق اندکی از هزاران کرامت وجود ذی جود، حضرت رضا(ع) و فاطمه معصومه (س) و ستارگان کهکشان ولایت و امامت است، کرامت هایی که ما را به معرفت شناسی رهنمون می کند و پلی می شود برای ارتباط، توسل و توجه به خالق متعال و ذات هستی بخش که گمشده زندگی ما در همه دوران ها، در غم و شادی ها، در نعمت ها و مشکلات است.

کرامت هایی که به زندگی روح امید می دهد و هویت دینی او را ترسیم و انسان را از دنیا آزاد می کند که سرمنشا رهایی از همه مصیبت هاست.

ما صاحب کرامت می شویم آن گاه که به زیارت می رویم و روح و جان را در حرم اهل کرامت این دیار در تعالی می بینیم، به هیچ چیز دل نمی بندیم جز به حقیقت.

دهه کرامت یادآور شرافت های انسانی می شود، تحفه ای که از خدای کریم بر جوهره وجود ما دمیده شد، فرصتی که باید به بازخوانی آنچه بر نفس و وجود خود روا داشته ایم، روی آوریم.

فرصتی برای مرور بر عواطف انسانی که فاطمه معصومه (س) به وجود برادر دارد، محبت خدا در این سرزمین اند، ستارگان تابان که از دامن حضرت نجمه خاتون درخشیدند و شعاع نور آنان خورشید فروزان و ماه تابان آسمان این وادی و دیار شده اند، دهه ای که تمام مفاهیم سازنده را در فرهنگ ما تداعی می بخشد و یادآور جمال انسانی و جلال خداوندی است، یادآور علایق، مهر و وفای خواهری به نام معصومه(س) به مقام معنوی برادر خود یعنی حضرت رضا علیه السلام، همو که حرمش قبله دل های ماست.

منبع،جام جم

محمد خامه یار – جام جم

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی