سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ | Tuesday 21 March 2023

ين گزارش حاکي است، ماموران که هنوز به دختر مواد فروش مظنون بودند در بازرسي دقيق تر در کلانتري موفق شدند مقادير قابل توجه ايي هروئين را از پاشنه 5 سانتي کفش شراره کشف کنند

IMAGE11379424539980

به گزارش انارما،در پي اخباري از سوي شهروندان شرق نشين پايتخت مبني بر فروش مواد مخدر از نوع هروئين و شيشه در سطح معابر و داخل کوچه‌ها و پارک‌ها، کلانتري 128 تهران نو موظف شد تا رسيدگي به اين موضوع را در اولويت کاري خود قرار دهد.

در اين راستا ماموران پس از چند روز فعاليت موفق شدند عامل اصلي پخش مواد را که دختري به نام شراره بود، شناسايي کنند.

پس از اينکه هويت سوداگر مرگ براي ماموران محرز شد، ماموران با گشت‌هاي هدفمند موفق شدند اين دختر جوان را در حالي که همراه با همدستش سوار بر يک دستگاه موتورسيکلت بود، شناسايي کنند.

بر اين اساس، عوامل اين کلانتري سريعا وارد عمل شده و هر دو متهم را بازداشت کردند. در بازرسي اوليه از پسر جوان مقاديري شيشه کشف شد ولي از شراره هيچ چيزي به دست نيامد.

اين گزارش حاکي است، ماموران که هنوز به دختر مواد فروش مظنون بودند در بازرسي دقيق تر در کلانتري موفق شدند مقادير قابل توجه ايي هروئين را از پاشنه 5 سانتي کفش شراره کشف کنند.

رئيس کلانتري 128 تهران نو اظهار داشت:در نهايت متهمان پس از تشکيل پرونده براي تحقيقات بيشتر در اختيار ماموران پايگاه چهارم پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفتند.

منبع:پايگاه خبري پليس

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی