جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ | Friday 31 May 2024

البته ناگفته نماند با هوشیاری برخی فعالین حوزه مبارزه با فرق و فعالین فرهنگی و مسئولین استان تعدای از این اماکن از جمله خیابان و مدرسه در منطقه گردشگری کوهپایه تغییر نام یافته اند

جای بسی تعمل و تفکر است که در استان کرمان یک عده بابی و بهایی با تاثیر بر تشکیلات دولتی حتی جسارت را به حدی رسانده اند که در مرکز و حومه شهر کرمان و در مراکز آموزشی و کوچه و خیابان ها شاهد نصب تابلوهای رهبران این فرقه هستیم.

به گزارش انارما ، فرق ضاله بابیت و بهائیت که محصول و زایده تفکرات کارکنان دولت پلید انگلستان جهت ایجاد تفرقه و شبهه افکنی در بین مسلمانان خصوصا شیعیان منتظر حضرت مهدی (عج) می باشد. که برگرفته از برنامه های فوق سری کارشناسان خبره انگلستان و اسرائیل جهت شبهه افکنی در اعتقادات ملت مسلمان ایران اسلامی در خصوص وجود مقدس حضرت مهدی (عج) بوجود آورند.

این فرقه بعد از پیدایش ننگینشان خیانت های زیادی را به ملت شیعه و مسلمان ایران اسلامی روا داشتند از جمله قتل امیرکبیر، سردار جنگل میرزا کوچک خان ، کشتار ۱۵ خرداد ۴۲ ، تلاش برای شکل گیری اسرائیل غاصب، عدم حضور در جنگ ۸ ساله و جاسوسی برای بیگانگان، حضور پر رنگ در فتنه ۸۸ و سوزاندن پرچم آقا ابا عبدالله الحسین (ع) در عاشورای ۸۸ شبهه افکنی، مظلوم نمایی، شکایت های متعدد به مراجع بین المللی، ادعاهای کذب حقوق بشری و … تنها گوشه ای از خیانت های این گروه معلوم الحال و صهیونیستی است. و جالب تر از آن حمایت بی چون چرا و سکونت دادن رژیم جعلی اشغالگر قدس یعنی اسرائیل غاصب از این گروه می باشد.
هر چند این گروه  و گروه بهائیان در زمان رژیم وابسته  پهلوی خصوصا دوران نخست وزیری هویدا که فردی بهایی بود تحرکاتی  را در خصوص تبلیغ و تصرف املاک ملی ایران و مال اندوزی داشتند ولی با هوشیاری علما در راس آن ها امام راحل هیچ راهی  به پیش نبردند.
اما جای بسی تعمل و تفکر است که در استان کرمان یک عده بابی و بهایی  با تاثیر بر تشکیلات دولتی حتی جسارت را به حدی رسانده اند که در مرکز و حومه شهر کرمان و در مراکز آموزشی و کوچه و خیابان ها شاهد نصب تابلوهای رهبران این فرقه هستیم از جمله در شهرک بزرگی در جنب دانشگاه شهید باهنر و پیام نور که اکثرا پیروان بهایی ها و ازلی ها در آن حضور دارند خیابان ها ، کوچه ها ، سوپر مارکت ها ، آرایشگاه ها به نام هشت بهشت که نام کتاب شیخ احمد روحی می باشد حک شده است.
همچنین از منابع آگاه خبر رسیده که خانه شیخ احمد روحی بعنوان خانه مشروطه کرمان نیز توسط گروهی از بابیان خریداری شده است تا در آینده از این مکان جهت اهداف خود استفاده نمایند.
متاسفانه فعالیت های تبلیغی این گروه و بهائیان نیز در شهرستان های جنوب کرمان بخصوص جیرفت و عنبرآباد در قالب خدمات لوازم گرمایشی و سرمایشی افزایش یافته که اسنادی از تبلیغ آنها در روستاها به اسم خدمت رسانی به محرومین و جاسوسی این افراد و ارتباط آنها با رژیم صهیونیستی در دست می باشد که به زودی منتشر می شود.

البته ناگفته نماند با هوشیاری برخی فعالین حوزه مبارزه با فرق و فعالین فرهنگی و مسئولین استان تعدای از این اماکن از جمله خیابان  و مدرسه در منطقه گردشگری کوهپایه تغییر نام یافته اند اما همچنان میرزا آقا خان و روحی و هشت بهشت در بعضی از مکان های شهر خودنمایی می کند.

در ادامه  جزئیات کتاب هشت بهشت نوشته شیخ احمد روحی را جهت اطلاع مخاطبان ارائه داده ایم:

کتاب هشت بهشت، نوشته میرزا آقاخان کرمانی و شیخ احمد روحی دو تن از ازلیان است که به زعم نوشته کتاب دربارهٔ احکام آیین بیانی و پاره‌ای از وقایع تاریخی نگاشته شده‌است.نویسندگان این کتاب در ارتباط با بهاء، بنیانگذار آیین بهائی و شبهات مختلفی در جهت قیامت و ظهور منجی در این کتاب آورده اند.
علت نام‌گذاری کتاب به هشت بهشت، وجود هشت بابی است که در آن گردآوری شده‌است هشت باب از این قرارند:
باب اول: در حقوق الهیه
باب دوم: در تهذیب اخلاق
باب سوم: در تدبیر و حکمت منزل
باب چهارم: در حقوق مدنیه
باب پنجم: در حقوق و نوامیس عامّه
باب ششم: در حقوق ملکوتیه
باب هفتم: در احوال قیامت و دلائل ظهور
باب هشتم: در وقایع قیامت و ظهور نقطه بیان و اصحاب او

397px-شیخ_احمد_روحی

شیخ احمد روحی در کنار کتاب هشت بهشت

باب در آثار خود – بر طبق کتاب هشت بهشت – وعده داده‌است که قبل از انقضای ۶۵ سال از ظهور او در ایران حادثه‌ای پیش خواهد آمد که بابیه عزت خواهند یافت و دشمنان ایشان خوار خواهند شد و این حادثه را بابیان، مشروطهٔ ایران می‌پندارند و نیز باب گفته‌است که چون قاجاریه رجعت بنی امیه هستند همان طور که بعد از شهادت حضرت سیدالشهداء هزار ماه حکومت کردند قبل از انقضای هزار ماه از ظهور منقرض خواهند شد. بابیه این موضوع را بر ظهور رضا شاه که سبب انقراض قاجاریه شد تطبیق می‌کنند.
در جای دیگری می‌نویسد:
در این جا لازم است اشاره کنیم کتاب هشت بهشت که در اوایل مشروطیت نوشته شده یکی از کتب بسیار نادر بابیه‌است که در آن احکام دین و آیین بیانی را شرح می‌دهد. این کتاب به قلم شیخ احمد روحی کرمانی و میرزا آقاخان کرمانی نوشته شده‌است ولی مطالب آن بنا به نوشتهٔ میرزا آقاخان کرمانی که در کتاب خانهٔ بریتیش می‌وزیم انگلستان موجود و ضمیمهٔ کتاب هشت بهشت است و بر اثر اقدام پروفسور ادوارد براون در آن کنابخانه ضبط شده‌است از بیانات سید جوادکربلایی که باطناً بابی و ظاهراً شیخی بوده و در کرمان می‌زیسته و در همان شهر وفات یافته اقتباس شده‌است.

شیخ احمد روحی داماد یحیی نوری(صبح ازل)است ، صبح ازل  جانشین رسمی علی محمد باب است که پس از او سرکردگی بابیت را بنا به وصیت خود باب به عهده گرفت. یحیی، برادر کوچک حسینعلی بهاء است که پس از ادعای پیامبری حسینعلی، در برابر او ایستاد. پیروان یحیی به بابیان ازلی شهرت یافتند.

نصب بیلبورد کاشی شیخ احمد روحی داماد صبح ازل جهت مجتمع آموزش دانش آموان استثنایی کوهپایه کرمان، نامبرده از رهبران فرقه ضاله بهائیت می باشدکه مدتی پیش این تابلو برداشته شده است.

بهائیت در کرمان 1 بهائیت در کرمان 2 بهائیت در کرمان 4 (1)
خیابان های حومه شهر کرمان که به نام شیخ احمد روحی نامگذاری شده است.

بهائیت در کرمان 5 بهائیت در کرمان 6 بهائیت در کرمان 8
نام گذاری چند مدرسه در مرکز شهر کرمان به نام شیخ احمد روحی.

بهائیت در کرمان 9 بهائیت در کرمان 10 بهائیت در کرمان 11 بهائیت در کرمان 12 بهائیت در کرمان 13

طبق آمار موجود در حاتل حاضر بیش از ده هزار نفر از افراد این تشکیلات شیعه شده اند که این آمار قریب یک سوم جمعیت این فرقه را تشکیل می دهد و تعدادی از افراد جوان و روشن فکر که به دور از تعصب مسلمان شده اند و در حال هدایت در داخل این تشکیلات هستند و عموما در حال تقیه می باشند و به طور کلی می توان گفت بهائیت و بابیت در یک سراشیبی سقوط رسیده است.

ساختار شکننده تشکیلات در استان کرمان :

در حال حاضر نیز بسیاری از افراد عضو این تشکیلات( استان کرمان قبل از انقلاب یکی از نقاط مهم برای تشکیلات بابیت و بهائیت محسوب می شده) شیعه و مسلمان شده اند و برخی مهاجرت کرده اند که می توان گفت ساختار آنها شکننده تر از سایر نقاط کشور است.

با اینکه این تشکیلات در استان رو به افول است و بسیاری از افراد این فرق شیعه شده اند اما بعضی از مسئولین با عدم آگاهی از قصد و نیت آنها اقدام به تبلیغ و نشر افکار پلیدشان می نمایند که امیدواریم با پیگیری مسئولین امنیتی و فرهنگی جلوی این بی سلیقگی ها و انحرافات گرفته شود و دیگر شاهد آن نباشیم.

انتهای پیام / منبع : دقیانوس / ش

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی