جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | Friday 5 March 2021

گفته می شود: این شبکه یکی از بزرگترین شبکه های انتشار محتوای مستهجن و مبتذل در فضای مجازی کشور بوده که تاکنون بیش از یک میلیون بازدید کننده داشته است

با تلاش نیروهای امنیتی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر یک شبکه بزرگ انتشار محتوای مبتذل و مستهجن در فضای مجازی که به صورت کاملا حرفه ای فعالیت می کردند، طی مراحل پیچیده سایبری و اطلاعاتی شناسایی و در اقدامی عملیاتی دستگیر شدند.

image14977

به گزارش انارما، یک شبکه بزرگ انتشار محتوای مبتذل و مستهجن در فضای مجازی که به صورت کاملا حرفه ای  و پوششی فعالیت می کردند، طی مراحل پیچیده سایبری و اطلاعاتی شناسایی و در اقدامی عملیاتی دستگیر شدند.

گفته می شود: این شبکه یکی از بزرگترین شبکه های انتشار محتوای مستهجن و مبتذل در فضای مجازی کشور بوده که تاکنون بیش از یک میلیون بازدید کننده داشته است.

بر اساس این گزارش: تعداد اعضای این شبکه 20 هزار نفر بودند و این شبکه از بوشهر مدیریت می شد.

یادآور می شویم؛ با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت ویژه فضای سایبری در سال های اخیر و با توجه به پیچیدگی ساختاری خاص آن و لزوم رصد و پالایش سایت ها و شبکه های اجتماعی در جهت خنثی سازی توطئه های دشمن،این اقدام می تواند گامی محکم در پیشبرد  فرامین امام خامنه ای (مدظله العالی)  در برخورد با جرائم سایبری باشد.

منبع:دانا

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی