چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ | Wednesday 29 June 2022

گفته می شود: این شبکه یکی از بزرگترین شبکه های انتشار محتوای مستهجن و مبتذل در فضای مجازی کشور بوده که تاکنون بیش از یک میلیون بازدید کننده داشته است

با تلاش نیروهای امنیتی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر یک شبکه بزرگ انتشار محتوای مبتذل و مستهجن در فضای مجازی که به صورت کاملا حرفه ای فعالیت می کردند، طی مراحل پیچیده سایبری و اطلاعاتی شناسایی و در اقدامی عملیاتی دستگیر شدند.

image14977

به گزارش انارما، یک شبکه بزرگ انتشار محتوای مبتذل و مستهجن در فضای مجازی که به صورت کاملا حرفه ای  و پوششی فعالیت می کردند، طی مراحل پیچیده سایبری و اطلاعاتی شناسایی و در اقدامی عملیاتی دستگیر شدند.

گفته می شود: این شبکه یکی از بزرگترین شبکه های انتشار محتوای مستهجن و مبتذل در فضای مجازی کشور بوده که تاکنون بیش از یک میلیون بازدید کننده داشته است.

بر اساس این گزارش: تعداد اعضای این شبکه 20 هزار نفر بودند و این شبکه از بوشهر مدیریت می شد.

یادآور می شویم؛ با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت ویژه فضای سایبری در سال های اخیر و با توجه به پیچیدگی ساختاری خاص آن و لزوم رصد و پالایش سایت ها و شبکه های اجتماعی در جهت خنثی سازی توطئه های دشمن،این اقدام می تواند گامی محکم در پیشبرد  فرامین امام خامنه ای (مدظله العالی)  در برخورد با جرائم سایبری باشد.

منبع:دانا

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

برگزاری دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه انار

به گزارش خبرنگارانار ما دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه مقاومت بسیج شهرستان انار برگزار شد. هدف از اجرای این دوره جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و کمک به تحقق تمدن نوین اسلامی که مد نظر ...

یادداشت های خصوصی