سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ | Tuesday 21 March 2023

به همین مناسبت ویژه برنامه شب شهادت این امام همام امشب بعد از نماز مغرب و عشا، در رواق امام خمینی حرم رضوی در حال بر گزاری است

حرم رضوی در شب شهادت پنجمین امام شیعیان حضرت محمد ابن علی (ع) سیاه پوش و ماتم زده است.

635172013831213753

به گزارش انارما، بارگاه ملکوتی امام رضا علیه السلام پذیرای زائران و مجاورانی  است که  برای عرض تسلیت شهادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام به پیشگاه ثامن الحج  مشرف می شوند.

دلدادگان  خاندان  عصمت و طهارت علیهم السلام در شب  شهادت حضرت محمد باقر که به قبر  غریب و بی زائر او در قبرستان بقیع دسترسی ندارند  دسته دسته می آیند تا در جوار امام هشتم علیه السلام همنوا با ام الائمه حضرت زهرا  عزاداری کنند.

به همین مناسبت ویژه برنامه شب شهادت این  امام همام  امشب بعد از نماز مغرب و عشا، در رواق امام خمینی حرم رضوی  در حال بر گزاری است.

سخنرانی حجت الاسلام سید علی مهدوی نیا با موضوع ارتباط با خدا و اهل بیت علیهم السلام، مرثیه سرایی مداحان اهل بیت و عزاداری از برنامه های  این مراسم است.

همچنین  امشب  ویژه برنامه عزاداری و سوگواری برای زائران عرب و اردو زبانی که از کشورهای مختلف به حرم مطهر رضوی مشرف  شده اند نیز در رواق دارالرحمه و سردر شرقی صحن جامع رضوی بر گزار می شود.

فردا نیز همزمان با سالروز شهادت امام محمد باقرعلیه السلام از ساعت 9 صبح تا  بعد از نماز ظهر و عصر مراسم سخنرانی و عزاداری در رواق امام خمینی حرم رضوی  برگزار  می شود.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی